Kacze Opowieści "Złota Laguna w Dolinie Białej Śmierci!" - dziś premiera w Polsce

Po wakacyjnej przerwie Kacze Opowieści powracają z nowymi odcinkami po polsku. Dziś o 15:30 Disney Channel wyemituje odcinek The Golden Lagoon of White Agony Plains! (czyli Złota Laguna w Dolinie Białej Śmierci!). Jest to 15. odcinek serialu według kolejności emisji, 17. wg kolejności produkcji.
W epizodzie pojawi się Złotka O'Gilt, dawna miłość Sknerusa McKwacza. Postać jest doskonale znana zarówno fanom komiksów jak i klasycznego serialu. W oryginalnej wersji Złotce użyczyła głosu Allison Janney.
Odcinek będzie powtarzany w sobotę o 11:30 i w niedzielę o 14:00. Więcej informacji o emisji serialu znajdziecie w osobnym wpisie.
Poniżej przedstawiamy fragment, którym był promowany epizod w USA.
Już jutro w serialu pojawi się Magika w odcinku pt. Jaw$!.
 Źródło ilustracji: Disney Wikia

Komentarze

 1. znam powód emisji w ten sposób a nie pokolei bo z emisji na październik będą emitowane już po kolei a znam powód emisji w ten sposób. a nie inny

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczerze ale aktorka od Złotki sie nie popsiala. W sumie to samo studio sie nie popisało bo złotka ma okropny głos . W Angielskiej wersji ma super ale jak na Polski to ma zastary głos

  OdpowiedzUsuń
 3. bo oni emitują według angielskiej wikipedi spisu odcinku. czyli np dzisiejszy odcinek jest wyprodukowany jako 13 jutro będzie odcinek 15 i jada według spisu kodu produkcji

  OdpowiedzUsuń
 4. Odcinek świetny, poza kilkoma minusami: wątkiem zamarznięcia Sknerusa i Złotki (moim zdaniem głupi i niepotrzebny), głosem ukochanej McKwacza, no i epizod wydawał mi się za krótki :P Ale oczywiście rozumiem, że muszą zmieścić się w czasie.
  Poza tym grało wszystko: główna intryga, postacie, chemia między nimi, humor, teksty. Wszystko dobrze dopracowane, nawet niewielkie smaczki jak motyw podkradania jedzenia Forsantowi czy rozbrajające zachowanie HDZ, cieszyły. Mam również wrażenie, że "Złota laguna Białej Śmierci" była dojrzalsza od pozostałych produkcji serii. Aż szkoda, że następny odcinek tak sromotnie tę dobrą passę spieprzył.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela