MegaGiga 50 "Wyprawa w przyszłość" - opóźniona premiera

Kilkanaście dni temu w sklepie wydawnictwa Egmont pojawił się w przedsprzedaży 50. tom MegaGiga pt. Wyprawa w przyszłość. Wraz z zamieszczeniem komiksu została podana jego data premiery - 18 listopada. Nie było by w tym tym dziwnego, gdyby nie to, że 18 listopada jest niedzielą, i to na dodatek niehandlową.
By wyjaśnić sytuację skontaktowaliśmy się z redakcją pisma. Zgodnie z informacją podaną przed Artura Skurę, Wyprawa w przyszłość pojawi się w kioskach nie 18 listopada, lecz dopiero 6 grudnia. Nie jest jednak wykluczone, że egzemplarze zamówione na egmont.pl zostaną wysłane przed premierą kioskową.
O zawartości 50. MegaGiga pisaliśmy w osobnym newsie. Niestety okrągły tom serii nie zapowiada się najlepiej, wiele komiksów w nim zawartych pojawiło się wcześniej w Polsce, a w tomie nie znajdzie się żadna dłuższa, ponad 50-stronicowa historia. Słabszy dobór historyjek może wynikać z tego, że nie będzie to pierwszy tom zawierający komiksy o podróżach w czasie. Pojawi się jednak w nim parę ciekawszych historyjek m.in. klasyczny komiks Cavazzano czy historyjka stworzona z okazji 60. urodzin Sknerusa.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Special 2023-01 "Młody Kaczor Donald: Kroniki młodego Donalda" - zapowiedź nowej serii!

Gigant Poleca Extra 2023-06 "Disney 100" - dziś premiera rocznicowego tomu

Gigant Poleca Extra 2023-07 "Halloween" - zapowiedź - Casty, Nucci, Cavenago i De Felici