Kacze Opowieści "Ostatni dzwon Słonecznej Strzały!" - dziś premiera w Polsce

Wielkimi krokami zbliża się finał pierwszego sezonu Kaczych Opowieści. Dziś o 15:30 na Disney Channel zostanie wyemitowany epizod pt. The Last Crash of the Sunchaser! (czyli Ostatni dzwon Słonecznej Strzały!). Jest to 22. odcinek serialu według kolejności emisji, natomiast 23. wg kolejności produkcji.
Na ten odcinek fani czekali od dawna, ponieważ w nim zostanie rozwiązany wątek zaginięcia Delli. Siostrzeńcy w czasie pobytu na górze będą przeszukiwać samolot w poszukiwaniu ostatecznej wskazówki dotyczącej zaginięcia matki.
Odcinek będzie powtarzany w sobotę o 12:30 i w niedzielę o 15:00. Więcej informacji o emisji serialu znajdziecie w osobnym wpisie. Oryginalnie epizod promowano krótkim zwiastunem:
Warto jednak zauważyć pewien wielki błąd polskiego Disneya. Dziś zostanie wyemitowany przedostatni odcinek sezonu będący prologiem do finału, a jutro pojawi się Who is Gizmoduck?!, czyli epizod, który powinien być już wyemitowany wieki temu. Dlaczego odcinki zostały wyemitowane w tak dziwnej kolejności? Nigdy się tego nie dowiemy.

Komentarze

  1. Czy tylko ja uważam, że oskarżanie Sknerusa przez HDZ jest niesłuszne? To raczej Della zachowała się jak idiotka: wsiadła na własną rękę do rakiety, mając świadomość, że za chwilę wyklują się jej synowie.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela