Drugi sezon "Kaczych Opowieści" już 20 października, trzeci w 2019!

Amerykanie chyba czekali na dzisiejszą polską premierę finału pierwszego sezonu Kaczych Opowieści, by ogłosić datę premiery drugiego. Tuż przed chwilą na d23.com pojawiła się informacja, że drugi sezon serialu wystartuje w USA już 20 października. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany o 7:30 (15:30 polskiego czasu) na amerykańskim Disney Channel.
Nie jest to jednak jedyny dzisiejszy news, Disney także poinformował, że Kacze Opowieści zostały przedłużone na trzeci sezon, który będzie miał swą premierę w 2019 roku. Informacja ta pojawiła się w formie filmiku z aktorami z oryginalnej wersji.
W drugim sezonie Kaczych Opowieści powróci cała główna obsada serialu z Davidem Tennantem na czele. Na widzów będzie także czekać wiele występów gościnnych, w serialu wystąpią m.in. Julie Bowen, Edgar Wright, Jack McBrayer, John Hodgman czy Lance Reddick. W roli Delli wystąpi Paget Brewster, natomiast trzech Caballeros zagrają Bernardo de Paula (Jose) i Arturo del Puerto (Panchito).
Wiadomo, że w drugim sezonie pojawią się nowe postaci, w tym te znane z komiksów i seriali. Na  SDCC ogłoszono, że pojawią się m.in. Kwakerfeller, Dziobas i Bubba. Istnieje także szansa, że w serialu wystąpią także postaci z włoskich komiksów Disneya tj. Kaczencja czy Kwakunia. Ostatnio natomiast David Tennant potwierdził, że w tym roku zostanie wyemitowany świąteczny odcinek serialu. Na razie nie wiadomo czy będzie to odcinek o standardowej długości czy podwójny.
W ciągu najbliższych dni powinny zostać ujawnione szczegóły dotyczące premierowego odcinka drugiego sezonu. O wszystkich wiadomościach związanych z serialem będziemy informować na bieżąco na blogu.
Źródło informacji: https://d23.com/d23-video/ducktales-season-two-returns-october-20-plus-exciting-news-about-season-three/?share_token=b8e6725154

Komentarze

 1. 7:30 to która jest godzina w Polsce??

  OdpowiedzUsuń
 2. A ciekawe ile odcinków liczy 2 sezon i 3. Ciekawi mnie kto udzielił głosu w polskiej wersji KaczcE Delli

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedy 2 sezon KO w Polsce??? Albo jak myślicie w którym miesiącu zaczną 2 sezon??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak dla mnie ciężko powiedzieć. Znając nas pewnie w marcu, choć może trochę przyśpieszą, skoro ma być wydany świąteczny odcinek

   Usuń
  2. Mogą nadać odcinek "specjalny" w okolicach Świąt, a regularną emisję drugiego sezonu od nowego roku. Tak obstawiam, choć wolałbym szybciej.

   Usuń
 4. Delle gra pewnie Monika Pikuła. Bo słysząc jeje zdanie chłopcy mam przeczucie że to kolejna rola Pikuły. Może 2 sezon w polsce będzie w Grudniu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli to Pikuła, to na 90% jest to jej tymczasowy głos. To nie oryginał, gdzie mogli nagrywać finałową scenkę wraz z 2. sezonem, więc pewnie wzięli osobę, która była pod ręką.

   Usuń
 5. A skąd pewność że np u nas odcinki polecą od listopada co tydzień???? Może zrobią tak. Bo czekać znowu do Marca opłaca im sie tyle miesięcy przerwy od 1 sezonu. To aż 6 miesięcy przerwy by było. Ja tam zawsze oglądam odcinki jeśli lecą w USA to oglądam po angielsku. Ciekawi mnie tytuł 1 odcinka 2 sezonu

  OdpowiedzUsuń
 6. Niech mi ktoś powie z czego oni tłumaczą na polski, ze słuchu, czy z jakiejś oficjalnej transkrypcji?
  W "Shadow War" gdy Lena/Magika daje w pysk pogrążonemu w depresji Sknerusowi mówi mu w polskiej wersji "odnalazłeś ostatnią koronę Mongołów", w angielskim oryginale "you found the last crown of the Mongols". Czy nie chodzilo tu o "lost crown" (zagubioną koronę, był taki odcinek w oryginalnych KO, oparty podobny na jakiejs historyjce Barksa) a nie "last crown" (ostatnia koronę), nawet jeśli (omyłkowo?) pada słowo "last"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak napisałeś, w oryginale jest "Last Crown" - zarówno wypowiedziane, jak i w transkrypcji (napisach). Więc jest dobrze przetłumaczone. To prawda, że w oryginalnych KO i u Barksa w "The Lost Crown of Genghis Khan" jest inaczej - ale to bez znaczenia. Może celowo scenarzyści chcieli się odróżnić, a może to po prostu wtopa (jak choćby w przypadku "grand nephew"). Tego się pewnie nie dowiemy.

   Usuń
 7. Fajnie gdyby 2 sezon KO nadawali u nas od Grudnia lub co tydzień tak jak w USA

  OdpowiedzUsuń
 8. Jest już zwiastun 2 sezonu ale niesttety w brzydkiej jakości

  OdpowiedzUsuń
 9. Może też zmienią czołówkę z 1 sezonu. Znaczy nie jest zła, ale fajnie by było. Tak jak kiedyś zmienili czołówkę w smerfach. Chciałbym żeby też przywrócili serial o smerfach, a nie filmy. W sumie też z nowych KO przydałby się film pełnych emocji.

  OdpowiedzUsuń
 10. Można wiedzieć kiedy będzie polski 2 sezon kaczych opowieści?? Nie mogę się doczekać!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela