Komiksy są super - zdjęcia z "Lou" i zapowiedzi [Komiksy dla wszystkich]

W październiku wystartuje linia Komiksy są super, w której będą wydawane najpopularniejsze frankofońskie komiksy humorystyczne, na początek zaplanowano wydanie albumów z Lou!, Ptysiem i Billem, Studiem tańca i Ernestem i Rebeką. Jednak pierwsze albumy są już dostępne przedpremierowo na MFKiG. Do zakupów dołączano też kilkustronicowy album promujący nową linię wydawniczą. Specjalnie dla czytelników bloga prezentujemy zdjęcia prezentujące 1. tom Lou oraz zapowiedzi kolejnych tomów.
Z zapowiedzi wiemy, że ostatecznie Lou! zostanie zamknięte z trzech tomach. 2. tom wyjdzie w styczniu 2019, a trzeci pewnie kilka miesięcy później. Oba albumy będą zawierały po 2 albumy.
W styczniu wyjdzie też 2. tom Studia tańca, natomiast już w listopadzie w sprzedaży pojawią się 2. tomy Ernesta i Rebeki i Ptysia i Billa.
Po prawej widzicie rysunek Williema, autora Sisters, który udało mi się zdobyć podczas pierwszego dnia festiwalu. Autor będzie także podpisywał komiksy w sobotę. Natomiast jutro o 10:30 planowane jest spotkanie z Tomaszem Kołodziejczakiem z wydawnictwa Egmont.

Z Łodzi, Radosław Koch

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka