Kacze Opowieści "Powietrzni piraci w akcji!" - dziś premiera w Polsce

Po weekendzie nowe odcinki Kaczych Opowieści powracają na polski Disney Channel. Dziś o 15:30 zostanie wyemitowany epizod pt. Sky Pirates...In the Sky! (czyli Powietrzni piraci w akcji!). Jest to 20. odcinek serialu według kolejności emisji, natomiast 19. wg kolejności produkcji.
Fabuła odcinka będzie się toczyła dookoła powietrznego pirata, który pod opiekę weźmie jednego z siostrzeńców - Dyzia.  Tym piratem będzie doskonale znany Don Karnage z Super Baloo.
Odcinek będzie powtarzany w sobotę o 11:30 i w niedzielę o 14:00. Więcej informacji o emisji serialu znajdziecie w osobnym wpisie.
Wcześniej Disney Channel Polska udostępnił fragment dzisiejszego odcinka z polskim dubbingiem. Z niego możemy poznać m.in. polski głos Don Karnage'a.
Jutro natomiast fabuła serialu przeniesie się do Szkocji, a dokładniej do zamczyska Sknerusa McKwacza. W odcinku pt. The Secret(s) of Castle McDuck! wystąpią jego rodzice.

Komentarze

  1. Odcinek nawet nawet, choć akcja idzie chyba za szybkim tempem. Poza tym aktor od Don Karnage'a taki... hmm... głos ma dobry to tak, ale mam wrażenie że od strony czysto aktorskiej spisał się średnio. Być może to tylko kwestia porównywania do oryginału, ale jednak tam czuć było większy polot

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zgadzam się z Tobą. Mnie osobiście nie podeszły niektóre linijki tekstu, które według Mnie, powinny mieć znaczenie takie jak w oryginale

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru