Kacze Opowieści "Drugi skarbiec Sknerusa McKwacza!" - dziś premiera w Polsce

Dziś swą premierę będzie miał ostatni nowy odcinek Kaczych Opowieści w tym tygodniu. O 15:30 na polskim Disney Channel zostanie wyemitowany epizod pt. The Other Bin of Scrooge McDuck! (czyli Drugi skarbiec Sknerusa McKwacza!). Jest to 19. odcinek serialu według kolejności emisji, natomiast 20. wg kolejności produkcji.
Odcinek będzie kontynuował wątek Magiki, Leny oraz Tasi. Tym razem zła czarownica będzie próbowała wykorzystać Tasię, by zdobyć pierwszą monetę Sknerusa.
Odcinek będzie powtarzany w sobotę o 13:00 i w niedzielę o 15:30. Więcej informacji o emisji serialu znajdziecie w osobnym wpisie.
Wcześniej Disney Channel Polska udostępnił fragment z dzisiejszego odcinka z polskim dubbingiem. Wszystkich zastanawia głos Leny, który brzmi inaczej niż we wcześniejszych odcinkach.

Na weekend planowane są tylko powtórki wcześniej wyemitowanych odcinków (przez to jest doskonała okazja by wybrać się do Łodzi na MFKiG), natomiast kolejny nowy odcinek zostanie wyemitowany w poniedziałek. Będzie to Sky Pirates...In the Sky z udziałem Don Karnage'a.]
Źródło ilustracji: Disney Wikia

Komentarze

  1. czy jest gdzieś dostępny odcinek z tajnych akt agentki 22 w internecie za darmo??? bo odcinki 15 16 i 17 są na kreskówka zone. a Z tajnych akt agentki 22 nie ma. czy ktoś wie czy pojjawi sie ten odcinek na kreskówka zone???, lub czy będzie on dostępny w internecie z polskim dubbingiem.\??

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Poleca Special 2024-02 "Letnie klimaty" - zapowiedź - słynny komiks Castiego!