Kacze Opowieści "$zczęki!" - dziś premiera w Polsce

Polski Disney Channel kontynuuje emisję nowych epizodów Kaczych Opowieści. Dziś o 15:30 zostanie wyemitowany odcinek pt. Jaw$! (czyli $zczęki!). Jest to 16. odcinek serialu według kolejności emisji jak i produkcji.
W odcinku powróci Lena oraz jej ciocia Magika De Czar. Skarbiec natomiast zaatakuje złotożerny rekin, którego celem będzie zdobycie pierwszej dziesięciocentówki Sknerusa. W polskiej wersji Magikę zagra Monika Pikuła.
Odcinek będzie powtarzany w sobotę o 11:30 i w niedzielę o 14:00. Więcej informacji o emisji serialu znajdziecie w osobnym wpisie.
W międzyczasie na kanale Youtube polskiego Disney Channel pojawił się fragment z kolejnego odcinka z Leną, czyli The Other Bin of Scrooge McDuck!. Czyżby miała nastąpić zmiana głosu Leny w polskiej wersji?
 
Jutro zostanie wyemitowany odcinek pt. Day of the Only Child!, w którym po wielu, wielu, wielu latach powróci pewna lekko wkurzająca postać.
Źródło ilustracji: Disney Wikia

Komentarze

 1. Spodziewałem sie jednak bardziej mrocznego głosu co do Magiki De Czar. A tu zaskoczenie i przyjazny głos Magiki troche to bez sensu. Ciekawe czemu zmienili głos Magiki który był na początku. Szczerze to wolałem tamten głos

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedy się oglądało KO w oryginale, to teraz ten polski dubbing wydaje się wyraźnie słabszy.
  Ale to nie tylko kwestia polskiego dubbingu, słyszałem we fragmentach kilka innych wersji językowych i ewidentnie "szału nie ma"...

  OdpowiedzUsuń
 3. A tak w ogóle, to chciałbym obejrzeć odcinek, w którym Sknerus i spółka po łodydze fasoli docierają do krainy, w której zdobywają skarby :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ech... ten głos Magiki zwyczajnie jest zbyt przyjazny do jej postaci. Nie pasuje kompletnie, nie wiem czy zaraz po Mamie Be nie jest to najgorzej dobrany aktor.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

30 lat "Kaczora Donalda": Miszmasz (2019-2024)