Kacze Opowieści "Wojna cieni!" - dziś polska premiera finału

Równo 25 tygodni po polskiej premierze pierwszego odcinka nowych Kaczych Opowieści, dziś o 15:30 na Disney Channel pojawi się The Shadow War! (czyli Wojna cieni!), godzinny finał pierwszego sezonu. Co jest dość oczywiste, The Shadow War! jest jednocześnie 24. jak i 25. odcinkiem serialu zarówno pod względem kolejności emisji jak i produkcji.
Podwójny epizod będzie opowiadał o potyczce Sknerusa z Magiką. Wątek wiedźmy przewijał się w serialu od dawna, lecz dopiero teraz widz zobaczy wielkie starcie pomiędzy wiedźmą a kaczym miliarderem. W odcinku powróci wiele postaci, które pojawiły się we wcześniejszych odcinkach serialu m.in. Robokwak, Lena czy Diodak.
Odcinek będzie powtarzany w sobotę o 13:30 i w niedzielę o 16:00. Więcej informacji o emisji serialu znajdziecie w osobnym wpisie.
Oglądajcie odcinek z uwagą do końca, ponieważ kończy się on sceną będącą cliffhangerem przed 2. sezonem.
Przez większość epizodu Donald nie będzie kwakał, lecz dzięki modulatorowi Barksa będzie mówił zwyczajnym głosem. Oryginalnie kaczora ze zmienionym głosem dubbingował Don Cheadle, nie wiadomo kto użyczy głosu Donaldowi w polskiej wersji. W polskiej wersji Donalda (zarówno z kwaczącym głosem jak i bez) zagrał Jarosław Boberek.

I to już byłoby na tyle. Pierwszy sezon Kaczych Opowieści właśnie się kończy, teraz, z miesięcznym opóźnieniem, także w Polsce. Spodziewajcie się naszej spóźnionej recenzji finałowych odcinków, a także wypatrujcie newsów o premierze 2. sezonu. Ta w USA odbędzie się najpewniej w listopadzie lub w grudniu (m.in. ma pojawić się świąteczny odcinek), a u nas pewnie kilka tygodni lub miesięcy później.
Źródło ilustracji: Disney Wikia 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela