Kacze Opowieści "Kim jest Robokwak?!" - dziś polska premiera

Chcecie się dowiedzieć co się stało z Sknerusem po zakończeniu Ostatniego dzwonu Słonecznej Strzały!? Niestety na to odpowiedź znajdziecie nie dziś, lecz w jutrzejszym finale. Dziś o 15:30 na polskim Disney Channel zostanie wyemitowany wcześniejszy epizod pt. Who is Gizmoduck?! (czyli Kim jest Robokwak?!). Jest to 23. odcinek serialu według kolejności emisji w Polsce, natomiast 21. wg kolejności produkcji.
Tym razem głównym bohaterem odcinka będzie Robokwak, którego zamierza zatrudnić Mark Dziobs do ochrony całego Kaczogrodu.
Odcinek będzie powtarzany w sobotę o 13:00 i w niedzielę o 15:30. Więcej informacji o emisji serialu znajdziecie w osobnym wpisie. W odcinku zadebiutuje matka Hydranta Pisanko-Cabrera, której w oryginalnej wersji użyczyła głosu Selenis Leyva.
Natomiast już jutro w końcu po polsku pojawi się The Shadow War!, godzinny finał opowiadający o walce Sknerusa z Magiką. Będzie się działo...
Źródło ilustracji: Disney Wikia

Komentarze

 1. inny głos Dziobsa i Diodaka czy mi się wydaje panie Radku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziobs być może inny, Diodak wydaje mi się, że ten sam.

   Usuń
 2. Wszyscy mają te same głosy. Tylko czy wiadomo kto gra Diodaka???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To chyba Jacek Bończyk . Głos podobny .

   Usuń
  2. Bończyk?Raczej nie.Trochę podobny ale nie bardzo.Obstawiam że ktoś rzadko obsadzany.

   Usuń
 3. Dziwne , że nie podają imienia aktora który dubbinguje Diodaka, a tak jestem ciekaw kto grał Magike DE Czar w pierwszych 2 odcinkach. I ciekawe czemu zmienili jej głos na inny.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka