Klasyczne baśnie Disneya 1-2 "101 dalmatyńczyków" i "Król lew" - dziś premiera

Dziś do sprzedaży trafił nie tylko siódmy tom kolekcji Rosy, ale także 101 dalmatyńczyków i Król lew - dwa pierwsze albumy Klasycznych baśni Disneya - nowej serii zawierającej adaptacje klasycznych animacji.  Każdy tom serii liczy 64 strony, został wydany w formacie B5 i w miękkiej oprawie, a cena okładkowa wynosi 24,99 zł. Poza komiksem albumy zawierają także dodatkowe treści.  Przykładowe strony znajdziecie tutaj, natomiast prezentacja wydań pojawi się w najbliższej przyszłości.

W przypadku 101 dalmatyńczyków została zamieszczona stworzona w latach 90. komiksowa wersja animacji od Borneca i Bernada, wydana po polsku wcześniej w ramach Komiksu filmowego w 1997 roku i Disney Komiks w 2009 roku. Podobnie wygląda sytuacja z Królem lwem, i doskonale znaną w Polsce adaptacją komiksową filmu z 1994 roku stworzoną przez Weissa i Moore'a.  Co warto podkreślić, choć oba komiksy były już wcześniej dwa razy wydane w Polsce, to teraz pojawią się w odświeżonej wersji.

Informacje o wszystkich zapowiedziach Egmontu znajdziecie na egmont.pl.Do końca tygodnia cała oferta Egmontu jest dostępna ze zniżką 30%.

Źródło ilustracji: materialy prasowe - Egmont Polska

Komentarze

  1. mam pytanko: chyba mówiłeś kiedyś że siedem miast ciboli to jedna z niewielu historii barksa do której rosa nie nawiązał. A w ostatnim władcy eldorado przewodnik próbował wcisnąć sknerusowi mapę tych miast.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela