Czy "Gigant Poleca Extra" trafił dziś do sprzedaży?

Z informacji płynących od dystrybutorów prasy: Ruchu, Kolportera i Empiku, wynika że Gigant Poleca Extra - Agenci i detektywi nie trafił dziś do sprzedaży. Ze strony Empiku wynika dodatkowo, że tom pojawi się nie dzisiaj, lecz jutro, 28 kwietnia. Jeżeli sytuacja w jakikolwiek sposób się zmieni - najnowsze informacje znajdziecie na Facebooku na Centrum Komiksów Disneya.

Przypominamy, że Agenci i detektywi to 320-stronicowe wydanie opublikowane w powiększonym formacie A5 i w cenie okładkowej 19,99 zł. W środku tomu znajdzie się wiele kryminalnych opowieści, w tym długi komiks Casty'ego czy historie należące do cyklu o KAWIE. Pełen skład wydania jest dostępny w osobnym tekście, na blogu dostępne są też przykładowe strony. Tom można też zakupić w przedsprzedaży na Egmont.pl.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

 1. A będzie prezentacja na hye trainie?

  OdpowiedzUsuń
 2. Wczoraj dostałam maila od empik, że wysyłka zamówienia się opóźni, bo zmieniła się data premiery.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest gdzieś do zamówienia taniej niż cena okładkowa z odbiorem osobistym albo tanią wysyłką? Widziałem na allegro na sklepie Egmont ale nie mam co dobrać do smarta.

  OdpowiedzUsuń
 4. Haha a na allegro jest nawet nie wiedzą że jutro będzie data premiery tylko wcisnęli że będzie dzisiaj i jest komiks do kupienia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież jak kupisz dzis, to dziś i tak Ci go nie wyślą... Więc jakie to ma znaczenie czy możesz już w tym momencie kupić na allegro czy nie.

   Usuń
  2. Aha nie wiedziałem. Ale od 27 kwietnia mam już zakupiony.

   Usuń
 5. A pojutrze ma być to znaczy że nie będę miał opóźnionej daty premiery bo jak coś się kupi to trzeba czekać 2 dni a tak jakby zmienili datę premiery to bym czekał do 30 kwietnia jak będę czekał do 29 kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja byłem dzisiaj sprawdzić w Empiku i też nie było.

  OdpowiedzUsuń
 7. Opóźnianie zaplanowanych premier ostatnio zdarza się często w Egmoncie.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar