Plansze z czwartego tomu "Kajko i Kokosz. Nowe Przygody" [Komiksy dla wszystkich]

16 czerwca do sprzedaży trafi czwarty tom Kajko i Kokosz. Nowe Przygody - Zaćmienie o zmierzchu. Natomiast już dziś Egmont opublikował okładkę oraz przykładowe strony pochodzące z nowej przygody dzielnych wojów. Za komiks odpowiedzialny jest zespół znany z wydanej w 2019 roku Królewskiej konnej - Maciek Kur (scenariusz), Sławomir Kiełbus (rysunek), Piotr Bednarczyk (kolory).

Opis albumu prezentuje się następująco: Kiedy zbliża się zaćmienie, nikt nie może spać spokojnie. Kajko i Kokosz, prześladowani przez tajemniczą i groźną zjawę. Mirmił i Lubawa, których odwiedza Wojmił przynoszący niezwykłą wiadomość. Łamignat, próbujący odnaleźć swoją maczugę. Nawet Zbójcerze podejrzewają, że coś opętało Hegemona, bo zachowuje się zupełnie inaczej, niż zwykle. Aby opanować sytuację, Kajko i Kokosz będą musieli wziąć udział w wielkiej wyprawie, łyknąć specjalny eliksir Jagi i zorganizować… wesele. Aby do zmierzchu!

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

  1. "specjalny eliksir Jagi"

    OdpowiedzUsuń
  2. Patrząc na przykładowe plansze - wymuszony humor (ten wieczór wybrzeża i świat młodych...) oraz wymuszona gagowość... Mistrz Christa jednak nie doścignionym wzorem...

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Poleca Special 2024-02 "Letnie klimaty" - zapowiedź - słynny komiks Castiego!