Gigant Poleca Extra 2 "Przygoda na kempingu" - zapowiedź

W ramach dzisiaj wydanego pierwszego tomu Giganta Poleca Extra zapowiedziano kolejny tom serii pod tytułem Przygoda na kempingu. Będzie to kontynuacja wydanej w poprzednim roku Przygody na balkonie. Podobnie jak wydany w poprzednim roku tom będzie kosztować 14,99 zł oraz zawierać zarówno komiksy jak i wakacyjne porady. Na razie nie są znane dokładne informacje o zawartości, ani jego data premiery, ale można spodziewać się, że trafi do sprzedaży na przełomie czerwca i lipca.

Komiks prawdopodobnie podobnie jak tamto wydanie komiks będzie liczyć 192 strony i zostanie wydane w formacie większym niż zwykłe Giganty i mniejszym niż Agenci i detektywi. Oznacza to, że najpewniej Gigant Poleca Extra nie będzie stricte serią, lecz cyklem zbierającym bardzo różne tomy specjalne Giganta często różniące się liczbą stron czy sposobem wydania. Być może będzie on przypominał niegdysiejszego Kaczora Donalda Wydanie Specjalne w ramach którego wydawano bardzo różne publikacje.

O wszelkich aktualizacjach będziemy informować na blogu jak i  Centrum Komiksów Disneya. Nowego Giganta Poleca Extra kupicie m.in. na  Egmont.pl

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

 1. fajna ta nowa seria wakacyjna
  ale się cieszę

  OdpowiedzUsuń
 2. czyli to będzie co roku

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale dlaczego wydają kontynuację w innej serii?

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy nie było niczego spójnego takiego jak "Kaczor Donald Wydania specjalne" - po prostu Egmont od czasu do czasu wydawał różne komiksy i tylko na potrzeby systematyki (głównie Inducks) wrzucą się to wszystko do jednej zbiorczej kategorii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, że Egmont wydawał "Kaczor Donald Wydanie Specjalne". Było to pismo ze swoim indeksem i ISBN-em, więc nie jest to wymysł fanów. Tylko po prostu do niego lądowały bardzo różne wydania, tak jak będą prawdopodobnie trafiać do "Giganta Poleca Extra".

   Usuń
  2. Generalnie takiej serii nie było tylko Egmont chaotycznie pod taką nazwą wydawał przeróżne rzeczy. Bałagan jest chociażby w numeracji.

   Usuń
 5. Ciekawe czy powróci w przyszłym roku chociaż 12 gigantów rocznie. Skoro decydują się na wydania specjalne to znaczy, że im sie opłaca.

  OdpowiedzUsuń
 6. Każde zwiększenie intensywności wydawania Gigantów cieszy. Byle tylko było jak najmniej dubli.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru