Kacze Opowieści "Z dużej chmury mały Dziobs!" - dziś polska premiera

Dziobs, Hydrant i Gąsia vs sekretny eksperyment. Dziś o 16:30 pojawi się na polskim Disney XD nowy odcinek Kaczych Opowieści Beaks in the Shell! (Z dużej chmury mały Dziobs!). Jest to dwudziesty epizod ostatniej serii serialu o przygodach Kaczej Rodziny.

Tym razem głównymi bohaterami odcinka będą Hydrant Pisanko i Gąsia Skrzek (oraz łączący ich związek), powróci też Mark Dziobs, który będzie chciał ukraść jeden z wynalazków. Jak można się spodziewać po tytule, który nawiązuje do mangi i anime Ghost in the Shell, fabuła odcinka będzie się toczyć dookoła kostiumu Robokwaka. 

W okolicy premiery przygody w USA, twórcy serialu zaprezentowali jej plakat.

Powtórka odcinka zostanie wyemitowana dziś o 20:00. Jest to na razie ostatni epizod, który pojawi się na Disney XD. Do wyemitowania zostało jeszcze pięć ostatnich odcinków serialu. Na ich premierę trzeba jeszcze będzie trochę poczekać, ponieważ dopiero 15 marca w USA pojawi się finałowy odcinek. Łącznie nowe Kacze Opowieści zamknęły się w 3 sezonach liczących łącznie 75 odcinków. Na razie nie wiadomo kiedy po polsku pojawi się pięć ostatnich epizodów.

Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

  1. Błąd: Dziś o 16:30 pojawi się na polskim Disney XD nowy odcinek Kaczych Opowieści - New Gods on the Block! (Z dużej chmury mały Dziobs!).

    Powinno być: Dziś o 16:30 pojawi się na polskim Disney XD nowy odcinek Kaczych Opowieści - Beaks in the shell! (Z dużej chmury mały Dziobs!).
    :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Special 2023-01 "Młody Kaczor Donald: Kroniki młodego Donalda" - zapowiedź nowej serii!

Słaba jakość przykładowych plansz kolekcji Cavazzano + WYJAŚNIENIE EGMONTU

Gigant Poleca Extra 2023-07 "Halloween" - zapowiedź - Casty, Nucci, Cavenago i De Felici