Czarodziejki W.I.T.C.H.: Księga 2 - zapowiedź wydania

Jeszcze do sprzedaży nie trafił pierwszy tom nowej edycji Czarodziejek W.I.T.C.H., a już na 16 czerwca został zapowiedziany drugi tom.

Drugi tom będzie zawierać sześć kolejnych komiksów o czarodziejkach, które zamykają cykl Dwanaście portali, a po polsku pierwotnie zostały wydane w numerach 13-24 pisma opublikowanych pomiędzy styczniem a grudniem 2003 roku. Są to kolejno Pewnego dnia go spotkasz, Czarne róże Meridianu, Cztery Smoki, Most pomiędzy światami, Świetlista korona i Na zawsze bądź

Podobny jak pierwszy tom, drugi będzie liczył  384 strony zostanie wydany w twardej oprawie, na kredowym papierze i w formacie B5. Cena okładkowa tomu wyniesie 89,99 zł i na razie jest dostępny na Egmont.pl, ale w wielu księgarniach będzie można go kupić ze zniżkami. Poza komiksami będzie zawierać dodatki, w tym wstęp Agnieszki Wielądek, długoletniej redaktorki serii.

Za komiksy zamieszczone w tomie odpowiadali często twórcy znani z kaczych i mysich komiksów, w tym Francesco Artibani, Bruno Enna, Alessandro Barbucci, Gianluca Paniello, Graziano Barbaro czy Paolo Campinoti.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru