Marzi 2, Studio tańca 3 i Usagi Yojmibo - przykładowe strony [Komiksy dla wszystkich]

Nie tylko Lil i Put, nie tylko Lucky Luke i Yakari, lecz w kwietniu Egmont wyda także kolejne tomy Marzi i Studia tańca oraz dwa tomy nowej edycji Usagiego Yojimbo. Dzięki uprzejmości wydawnictwa Egmont, prezentujemy przykładowe strony z wymienionych komiksów.

Od tygodnia w sprzedaży dostępny jest trzeci tom Studia tańca. Wydanie, tak samo jak inne tomy serii z linii Komiksy są super, zawiera 3 oryginalne albumy. Pozytywną recenzję wcześniejszych przygód młodych baletnic z komiksu Cripa i Beki znajdziecie na blogu.


24 kwietnia natomiast do sprzedaży trafi drugi tom Marzi pod tytułem Nowe życie. Tom będzie zbierał trzy albumy o Marzi (z których jeden pojawi się po raz pierwszy w Polsce), a także wcześniej niepublikowane zbiorczo historie. O komiksie Sowy i Savoii rozgrywającym się w PRL-u pisaliśmy więcej w osobnym tekście. Cena okładkowa 208-stronicowego tomu to 79,99 zł.


Tego samego dnia wystartuje Usagi Yojimbo Saga, nowa edycja Usagiego Yojimbo, doskonałego komiksu Stana Sakai o króliku-roninie nagrodzonego m.in. wieloma nagrodami Eisnera. W kwietniu Egmont wyda się dwa pierwsze tomy, liczące ponad 600 stron księgi zostaną wydane w formacie A5, miękkiej oprawie z skrzydełkami i w cenie 89,99 zł. Pierwszy tom będzie zbierał albumy Cienie śmierci, Daisho i Pomiędzy życiem a śmiercią, a drugi Pory roku, Ostrze bogów i Szare cienie. Komiks raczej jest skierowany do ciut starszych czytelników.Informacje o wszystkich nowościach Egmontu znajdziecie na swiatkomiksu.pl.
Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka