Kacze Opowieści "Łuu-u!" - już dostępne na HBO GO!

Dzisiaj do oferty HBO GO dołączył pierwszy odcinek nowych Kaczych Opowieści pt. Łuu-u!. 44-minutowy pilotażowy epizod jest wprowadzeniem do nowej wersji serialu o przygodach Sknerusa, Donalda i Siostrzeńców. Choć produkcja Disneya z 2017 roku jest remakiem, to można w niej znaleźć wiele nawiązań do klasycznej serii jak i do komiksów Carla Barksa.
O czym informowaliśmy kilka tygodni temu, Łuu-u! będzie też emitowany na antenie HBO. Pierwsza emisja jest planowana na dzisiaj 19:20, a powtórka zostanie wyemitowana jutro o 11:35.
Na HBO GO odcinek jest dostępny zarówno w oryginalnej wersji językowej jak i polskiej wersji dubbingowej, jest także możliwość włączenia angielskich napisów. W polskiej wersji wystąpili m.in. Marek Robaczewski (Sknerus), Sebastian Machalski (Hyzio), Mateusz Weber (Dyzio), Maksymilian Michasiów (Zyzio), Magdalena Krylik (Tasia) i Jarosław Boberek (Donald). Tak samo jak w przypadku pozostałych seriali Disneya, polski dubbing został zrealizowany w SDI Media Polska, a jego reżyserem był Marek Robaczewski.
Na ten moment nie wiemy czy na HBO GO pojawi się tylko Łuu-u!, czy także pozostałe odcinki serialu. Obecnie zarówno 1. sezon jak i pierwsze odcinki 2. sezonu Kaczych Opowieści są emitowane na Disney XD. Natomiast w USA do tej pory wyemitowano 32 odcinki kaczej produkcji.
Niestety HBO GO nie popisało się tworząc opis odcinka, w którym, jak sami możecie niżej przeczytać, stosowane są jednocześnie polskie nazwy postaci jak i angielskie.
Po dziesięciu latach milczenia Scrooge McDuck i Kaczor Donald w końcu znowu się spotykają. Donald potrzebuje jego pomocy w opiece nad siostrzeńcami Hueyem, Deweyem i Louiem. Chłopaki nie mogą uwierzyć, że spotykają najbogatszą kaczkę na świecie. Zdają się być jeszcze bardziej podekscytowani, kiedy uświadamiają sobie, że Scrooge McDuck jest ich wujkiem. Rodzina niespodziewanie wyrusza w podróż życia do Zaginionego Miasta Atlantydy.Szalona animacja opowiadająca o fascynujących przygodach Kaczora Donalda i zwariowanych członków jego rodziny. Pocieszna produkcja w reżyserii Johna Aoshima (Amerykański tata) oraz Dany Terrace bawi i wzrusza.
 Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar