Kacze Opowieści "Ballada o Bajdusiu Mortadeli!" - dziś polska premiera

Emisja nowych odcinków Kaczych Opowieści w Polsce nadal trwa! Dziś o 17:30 na Disney XD zostanie wyemitowany The Ballad of Duke Baloney! (Ballada o Bajdusiu Mortadeli!), czyli 3. odcinek drugiej serii zarówno pod względem kolejności emisji jak i produkcji.
Głównym bohaterem epizodu będzie Bajduś Mortadela, którego tożsamość będą próbowali poznać Tasia i Zyzio. Szwarccharakterem odcinka będzie Granit Forsant, który po raz kolejny będzie próbował wcielić w życie swoje niecne plany.
Powtórka odcinka zostanie wyemitowana jutro o 6:30, a także w sobotę o 6:30. Więcej informacji o emisji serialu znajdziecie w osobnym wpisie.
W USA epizod był promowany krótkim zwiastunem, który może sporo zdradzać w kontekście fabuły odcinka.
Natomiast już jutro pojawi się odcinek, na którego polską wersję wiele osób czekało. Będą piosenki, będzie zabawa i będą polskie głosy Trzej Caballeros.
Źródło ilustracji: Disney Wikia

Komentarze

  1. Jest może gdzieś odcinek po polsku za darmo do obejrzenia?? Na kreskówkazone jest ale w part 1 i 2 a ja chciałbym obejrzeć cały odcinek???

    OdpowiedzUsuń
  2. Niestety można czuć się rozczarowanym tłumaczeniem. Tłumacz całkowicie pominął (nie dostrzegł?) grę słów ze snu Forsanta, gdzie różne przedmioty sugerują mu jego prawdziwe imię. Szkoda...

    OdpowiedzUsuń
  3. Ach Trzech Caballeros :D Czekam. Jestem niesamowicie ciekaw piosenki. Bo sama piosenka z 1944, a swoje pierwsze polskie tłumaczenie otrzyma w 2019 xD

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru