Lucky Luke i Yakari - przykładowe strony [Komiksy dla wszystkich]

Od 3 lat Egmont serwuje nam co 2 miesiące 2 albumy przygód Lucky Luke'a. Prawdopodobnie od kwietnia do frankofońskich serii wydawanych w szybkim tempie dołączy Yakari, seria Joba i Deriba o małym Indianinie. Dziś na blogu prezentujemy przykładowe strony z najnowszych albumów obu serii.

Już od środy w księgarniach znajdziecie dwa kolejne tomy Lucky Luke'a, pierwszy z nich to Sędzia, 12. album serii będący klasyczną historią stworzoną przez Goscinny'ego i Morrisa. Poza nim do sprzedaży trafił Kowboj w Paryżu, najnowszy, 82., album serii o samotnym kowboju. Komiks stworzyli Jul i Achde (recenzję ich wcześniejszej Ziemi obiecanej znajdziecie na blogu).


Natomiast 24 kwietnia do księgarń zawitają dwa pierwsze albumy Yakariego. Yakari i wielki orzeł oraz Yakari i biały bizon rozpoczynają cykl historii o małym Indianinie, który potem został zekranizowany m.in. w formie serialu emitowanego na TVP ABC. Poszczególne tomy będą wydawane w cenie okładkowej 19,99 zł.


Przykładowe plansze z innej kwietniowej zapowiedzi Egmontu, czyli 4. tomu Lila i Puta, znajdziecie w osobnym newsie na stronie.
Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka