Aż 8 nowych odcinków "Kaczych Opowieści" w maju!

Nie 4, nie 7, lecz aż 8 odcinków Kaczych Opowieści zostanie wyemitowanych w maju na amerykańskim Disney Channel! W ciągu ostatnich dni informacje o premierach następnych epizodów zmieniały się jak w kalejdoskopie, ale chyba obecna wersja jest ostateczna. Od 7 do 16 maja codziennie (poza weekendami) będą emitowane nowe odcinki serialu, w którym pojawią się m.in. Dijon, Gąsia Skrzek, John Kwakerfeller, a powrócą Della i Lena!
Oto opisy zbliżających się epizodów:

7 maja, 21:00 - Treasure of the Found Lamp! (Poszukiwacze znalezionej lampy!)
As the boys track a missing artifact across Duckburg, Scrooge and Webby stall the warrior looking for it with a phony quest.
*Margo Martindale (“The Americans”), Nia Vardalos (“My Big Fat Greek Wedding”) and Paul F. Tompkins (“BoJack Horseman”) return as Ma Beagle, Selene and Gladstone Gander, respectively.

Podczas gdy chłopcy szukają zaginionego przedmiotu w Kaczogrodzie, Sknerus i Tasia zajmują wojownika fałszywą misją.
*Margo Martindale ("Zawód: Amerykanin"), Nia Vardalos ("Moje wielkie greckie wesele) i Paul F. Tompkins ("Bo Jack Horseman") powracają jako Mamuśka Be, Selene i Goguś Kwabotyn.

Disney udostępnił już zwiastun odcinka, z którego wynika, że pojawi się w nim Dijon (Ganges) znany z klasycznego serialu i filmu Poszukiwacze zaginionej lampy.

8 maja, 21:00 - The Outlaw Scrooge McDuck! (Sknerus McKwacz wyjęty spod prawa!)
Na razie nie został udostępniony opis odcinka. Na ten moment wiadomo tylko, że w epizodzie pojawi się John Hodgman w roli Johna Kwakerfellera.

9 maja, 21:00 - The 87 Cent Solution! (Sprawa 87 centów!)
The kids must stop Scrooge’s unhealthy obsession with a few missing coins to keep him from becoming the next Glomgold.
*Lin-Manuel Miranda (Broadway’s “Hamilton”) and Jim Rash (“Community”) return as Gizmoduck and Gyro Gearloose, respectively.

Dzieci muszą zatrzymać niezdrową obsesję Sknerusa dotyczącą kilku zaginionych monet, by miliarder nie stał się drugim Forsantem.
*Lin-Manuel Miranda (Broadwayowski "Hamilton") i Jim Rash ("Community") powracają jako Robokwak i Diodak.

10 maja, 21:00 - The Golden Spear! (Złota włócznia!)
As Della rebuilds her ship, Penumbra becomes convinced Della’s planning an attack. Meanwhile, Donald’s nap keeps getting interrupted by adventure.
*Paget Brewster (“Criminal Minds”), Julie Bowen (“Modern Family”) and Lance Reddick (“John Wick”) return as Della Duck, Lt. Penumbra and General Lunaris, respectively.

Podczas gdy Della przebudowuje swój statek, Penumbra nabiera przekonania o planowanym przez nią ataku. Tymczasem drzemka Donalda zostaje przerwana przez przygodę.
*Paget Brewster ("Zabójcze umysły"), Julie Bowen ("Współczesna rodzina") i Lance Reddick ("John Wick") powracają w rolach Delli, porucznik Penumbry i generała Lunarisa.

13 maja, 21:00 - Nothing Can Stop Della Duck! (Nic nie powstrzyma Delli!)
Della Duck has faced every danger the moon has to offer to reunite with her family, but her greatest challenge is one she might not be able to fight her way out of.
*Paget Brewster (“Criminal Minds”) recurs as Della Duck.

Della musi zmierzyć się z każdym niebezpieczeństwem na Księżycu by móc powrócić do swojej rodziny, ale największe wyzwanie jest jedynym, które może ją pokonać.
*Paget Brewster ("Zabójcze umysły") ponownie w roli Delli.

14 maja, 21:00 - Raiders of the Doomsday Vault! (Poszukiwacze skarbca zagłady!)
Dewey tries to prove himself by exploring a frozen fortress in search of a money tree seed, but Glomgold has kidnapped Scrooge in order to find it first.  
Dyzio spróbuje sprawdzić samego siebie poprzez poszukiwanie złotego nasiona w mroźnej fortecy, lecz Forsant porywa Sknerusa by móc je znaleźć pierwszy.

15 maja, 21:00 - Friendship Hates Magic! (Przyjaźń nienawidzi magii!)
Stuck as a shadow, Lena tries to protect Webby from her suspicious new friend Violet during a supernatural sleepover.
*Libe Barer (“Sneaky Pete”) guest stars as Violet. Kimiko Glenn (“Orange is the New Black”) returns as Lena.

Lena, uwięziona w formie cienia, próbuje powstrzymać Tasię przed Violet, jej nową tajemniczą koleżanką, w trakcie nadprzyrodzonego snu.
*Libe Barer ("Sneaky Pete") gościnnie w roli Violet. Kimiko Glenn ("Orange is the New Black") powraca jako Lena.

16 maja, 21:00 - The Dangerous Chemistry of Gandra Dee! (Niebezpieczna chemia Gąsi Skrzek!)
With Huey’s and Webby’s help, Fenton woos a punk-rock scientist, Gandra Dee, only to uncover her dangerous plans for Gizmoduck.
*Jameela Jamil (“The Good Place”) guest stars as Gandra Dee. Lin-Manuel Miranda (Broadway’s “Hamilton”) and Selenis Leyva (“Orange Is the New Black”) return as Fenton Crackshell-Cabrera/Gizmoduck and Officer Cabrera, respectively.

Wraz z pomocą Hyzia i Zyzia, Hydrant zaleca się do punk-rockowej naukowiec, Gąsi Skrzek, by odkryć jej niebezpieczne plany wobec Robokwaka.
*Jameela Jamil ("Dobre miejsce") gościnnie w roli Gąsi Skrzek. Lin-Manuel Miranda (Broadwayowski "Hamilton") i Selenis Leyva ("Orange is the New Black") powracają jako Hydrant Pisanko-Cabrera i oficer Cabrera.

Co by powiedzieć - wygląda, że maj będzie bardzo ciekawy dla fanów Kaczych Opowieści. A biorąc pod uwagę skrótowość opisów, jeszcze wiele nawiązań do komiksów czy seriali animowanych, może jeszcze nas zaskoczyć.
Na razie nie wiadomo, kiedy te jak i wcześniejsze odcinki pojawią się w Polsce, lecz istnieje spora szansa, że już w czerwcu na Disney XD zostaną wyemitowane kolejne odcinki Kaczych Opowieści. Na pewno w ciągu najbliższych tygodni i dni będziemy wielokrotnie informować o serialu.

Uwaga - wszystkie odcinki poza jednym będą wyemitowane w kolejności produkcji. Zgodnie z kolejnością tworzenia Friendship Hates Magic! powinno być pierwszym wyemitowanym w maju odcinkiem.

Komentarze

 1. Jeśli chodzi o odcinek "Friendship Hates Magic!" liczę na pojawienie się Magiki. Uwielbiam tę postać i chciałabym,aby pojawiła się w drugim sezonie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak w czerwcu będą polskie odcinki od 3 do 7 czerwca

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale MArcin123 jest potwierdzone że od 3 do 7 Czerwca 2019 roku na Disney XD będę nowe odcinki Kaczych Opowieści. To znaczy że 3 Czerwca 2019 roku będzie Kacze Opowieści Sezon 2 Odcinek 6 Ostatnie Boże Narodzenie.

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru