Disney wyprodukuje animowaną wersję "Ultraheroes"!

 UWAGA! TO JEST ŻART PRIMAAPRILISOWY!

Wielkimi krokami zbliża się start platformy streamingowej Disney+, w ciągu ostatnich miesięcy Disney ogłosił wiele tytułów, które tam się pojawią, jednak dla fanów kaczek i myszy najważniejszy jest dzisiejszy news.
Zgodnie z informacją podaną przez jeden z włoskich portali, w przyszłym roku na VOD pojawi się animowana adaptacja komiksu Ultraheroes, wydanej parę lat temu historii o grupie superbohaterów składających się z bohaterów komiksów Disneya. W komiksie stworzonym przez Ferrariego, Salatiego i Secchiego grupa złożona m.in. z Superkwęka, Superkwoczki czy Supergoofiego walczy z stowarzyszeniem złoczyńców Sinister 7. Historia wielokrotnie była wydawana zarówno we Włoszech jak i na całym świecie.
Ultaheroes pojawią się w formie 5-częściowego serialu składającego się z 45-minutowych odcinków. Frank Angones, który ma być producentem wykonawczym i showrunnerem serialu, tłumaczy dziwną długość serii jak i poszczególnych odcinków: Zamierzamy stworzyć serial, który wyróżni się na tle innych produkcji animowanych skierowanych do szerokiej publiczności. Dodaje też, że nadal będzie pracował nad Kaczymi Opowieściami i nie wyklucza odejścia w animowanej adaptacji Ultaheroes od komiksu, być może jednym z bohaterów będzie Darkwing Duck, potwierdza jednak udział Mikiego w podobnej roli jak w komiksie. Produkcja ma być utrzymana w podobnej stylistyce co Kacze Opowieści.

Jeżeli pojawią się kolejne informacje o zbliżającej się produkcji, to poinformujemy o nich na blogu.
Źródło ilustracji: Disney Publishing Worldwide / Tumblr

Komentarze

  1. Gorszego baita nie szło wymyśleć? :D

    OdpowiedzUsuń
  2. "Zgodnie z informacją podaną przez jeden z włoskich portali", link poproszę xDD

    OdpowiedzUsuń
  3. Ale tak swoją drogą to chętnie zobaczyłbym coś takiego, zwłaszcza gdyby w drużynie znalazł się Darkwing :D

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela