Kacze Opowieści "Głęboki kuzyn Dziobas!" - dziś polska premiera

Dziobasa każdy fan komiksów Disneya zna, ale przez wiele lat zwariowany kuzyn Donalda nie mógł się przebić na srebrny ekran, choć jego postać jest też kojarzona w USA, w przeciwieństwie do bohaterów znanych tylko z włoskich historyjek.
Dziś Dziobas pojawi się także na ekranach polskich telewizorów. Epizod pt. The Depths of Cousin Fethry! (Głęboki kuzyn Dziobas!) zostanie wyemitowany dziś o 17:30 na Disney XD. Jest to 2. odcinek drugiej serii zarówno pod względem kolejności produkcji jak i emisji.
Twórcy serialu tym razem przeniosą widzów w podwodne głębiny, stanie się to dzięki Dziobasowi, a wraz z nim wypłyną Hyzio i Dyzio. Uważni fani dopatrzą się nawiązań do Doktora Who.
Powtórka odcinka zostanie wyemitowana jutro o 6:30, a także w niedzielę o 17:30. Więcej informacji o emisji serialu znajdziecie w osobnym wpisie.
Nie wiadomo kto użyczy głosu Dziobasowi w polskiej wersji językowej. Oryginalnie kuzyna Donalda grał Tom Kenny znany m.in. z roli SpongeBoba Kanciastoportego.
W USA odcinek był promowany krótkim zwiastunem:
Natomiast już jutro na Disney XD zostanie wyemitowany kolejny odcinek serialu, tym razem z Księciem Baloneyem w roli głównej.
Źródło ilustracji: Disney Wikia

Komentarze

 1. Na HBO 13.04.2019 o godz. 19.20 zostanie wyemitowany odcinek Łuu-u!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisaliśmy o tym parę tygodni temu, przypomnimy też o tym w sobotę.

   Usuń
 2. Dziobasa dubbinguje Mateusz Kmiecik

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka