Kacze Opowieści "Przerażający wieczór gier!" - dziś polska premiera 2. sezonu

Kilka miesięcy po oryginalnej premierze, także w Polsce pojawi się drugi sezon Kaczych Opowieści. Tym razem odcinki będą emitowane nie na Disney Channel, lecz na Disney XD, a pierwszy z nich pojawi się już dzisiaj.
Dokładnie o 17:30 swoją polską premierę będzie miał otwierający drugi sezon epizod pt. The Most Dangerous Game… Night! (czyli Przerażający wieczór gier!). Co dość oczywiste, jest to 26. odcinek serialu zarówno pod względem kolejności produkcji jak i emisji.
Akcja premiery sezonu będzie się toczyła dookoła wieczoru gier, który przerodzi się w pełną napięcia rywalizację z udziałem promieni kurczących czy cywilizacji barbarzyńców. Pojawią się też nawiązania do Indiany Jonesa czy tez Siedmiu miast Ciboli Barksa (tom z komiksem wyszedł w styczniu).
Powtórka odcinka zostanie wyemitowana jutro o 6:30, a także w sobotę o 17:30. Więcej informacji o emisji serialu znajdziecie w osobnym wpisie.
Krótka recenzja epizodu powinna pojawić się jeszcze dziś na Facebooku Centrum Komiksów Disneya. Dłuższa opinia o wszystkich wyemitowanych w tym tygodniu odcinkach zostanie opublikowana na blogu w weekend.
W polskim dubbingu serialu powinni powrócić wszyscy aktorzy znani z pierwszego sezonu z Markiem Robaczewskim, Sebastianem Machalskim, Mateuszem Weberem, Maksymilianem Michasiowem, Magdaleną Krylik i Jarosławem Boberkiem na czele. Tak samo jak w przypadku pozostałych seriali Disneya, polski dubbing jest realizowany w SDI Media Polska.
Odcinek był promowany w USA krótkim fragmentem, w którym uważni słuchacze mogą usłyszeć nawiązanie do komiksu Barksa.
Jutro czeka nas natomiast debiut Dziobasa w polskiej telewizji. Kto przemówi głosem kuzyna Donalda? Tego niestety nie wiemy, ale oby zwariowany kaczor przemówił głosem, który spodoba się wszystkim widzom.
Źródło ilustracji: Disney Wikia 

Komentarze

 1. Nie wiem czy ktoś zauważył (albo mi się wydaje) że głos Cezara jest jakiś inny. Jakby dubbingowała go inna osoba niż w 1 sezonie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dlaczego dali reklamy w środku odcinka? Jest teraz tak we wszystkich kreskówkach Disney'a?

  Natomiast sam odcinek taki sobie jak dla mnie (nowe KO do teraz mi nie podeszły). Uważam, że za dużo rzeczy na raz zostało poruszonych. Jest skarb i mapa - i co z tego wynikło? Jest trochę nawiązanie do "Jak pryskali Bracia Be" z pistoletem (wiadomo, że tam służył do czegoś innego) - ale też jakoś wątek z Diodakiem nie został rozwinięty. Porównując z "Nie ma tego małego..." to tam jakoś bardziej się wszystko trzymało kupy. Tu mamy pomniejszenie kaczek do mikro rozmiarów i nagle okazuje się, że istnieje mikro-społeczność, która pierw jest zachwycona Diodakiem, potem prowadzą jakieś wojny i w sumie nie pamiętam jak to się zakończyło. Wiem, że był happy end i Sknerus wynagrodził Zyzia bo pokonał wszystko i wszystkich.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba tak. Jak oglądałem powtórki Kacze Opowieści 2017 na disney XD z 1 sezonu to też było w trakcie odcinka krótkie reklamy nie wiem dlaczego.

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela