Kacze Opowieści "Tam, gdzie życzliwość kwitnie!" - dziś polska premiera

Czas na występ Trzech Caballeros! Kolejny odcinek Kaczych Opowieści pt. The Town Where Everyone Was Nice! ("Tam, gdzie życzliwość kwitnie!) zostanie wyemitowany dziś o 17:30 na Disney XD. Jest to 4. epizod drugiej serii zarówno pod względem kolejności produkcji jak i emisji.
Akcja odcinka będzie rozgrywać się w tajemniczym brazylijskim mieście. To w nim Kacza Rodzina  spotka Jose i Panchito, którzy niegdyś razem z Donaldem podróżowali jako Trzej Caballeros. Będzie zabawa, będzie muzyka, będą piosenki!
Powtórka odcinka zostanie wyemitowana jutro o 6:30, a także w niedzielę o 6:30. Więcej informacji o emisji serialu znajdziecie w osobnym wpisie.
Kto zagra w polskiej wersji Jose i Panchito? Trudno przewidzieć, ostatnio (w Mikim i raźnych rajdowcach) Jose grał Mateusz Weber (w Kaczych Opowieściach grający Hyzia), a Panchito Miłogost Reczek.
Przed amerykańską premierą odcinka pojawiło się parę zwiastunów, oto jeden z nich:
Jutro, na koniec emisji nowych odcinków serialu w Polsce, czeka nas wizyta Ćwierćkulesa w Kaczogrodzie, czyli kolejny odcinek z Donaldem w istotnej roli.
Źródło ilustracji: Disney Wikia

Komentarze

 1. Mam nadzieję, że nie będzie tu dubbingu z Raźnych Rajdowców. Głos Dyzia nie bardzo pasuje do szarmanckiego Jose, a Panchito brzmi bardziej na Ukraińca niż Meksykanina :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Panchito w kolejnym odcinku dostał inny głos.
   Jose cały czas Weber.

   Usuń
 2. "tam, gdzie życzliwość kwitnie" 😀

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

30 lat "Kaczora Donalda": Miszmasz (2019-2024)