Kacze Opowieści "Ćwierkules w Kaczogrodzie!" - dziś polska premiera

Wszystko dobre, co się kiedyś kończy. Dziś na polskim Disney XD zostanie wyemitowany ostatni nowy odcinek Kaczych Opowieści w tym miesiącu. O 17:30 pojawi się Storkules in Duckburg! (Ćwierkules w Kaczogrodzie!), czyli 5. odcinek drugiej serii zarówno pod względem kolejności produkcji jak i emisji.
W epizodzie pojawi się ponownie Ćwierkules, kolega Donalda sprzed lat. Tym razem heros zostanie zatrudniony przez Zyzia, jednak największym wyzwaniem dla bohatera będzie bycie współlokatorem Donalda.
Powtórka odcinka zostanie wyemitowana w poniedziałek o 6:30. Więcej informacji o emisji serialu znajdziecie w osobnym wpisie.
W pierwszym sezonie serialu Ćwierkulesa dubbingował Grzegorz Kwiecień, czy tak będzie tym razem? Dowiemy się po emisji odcinka.
Premiera odcinka w USA była promowana poniższym zwiastunem:
Kiedy kolejne odcinki serialu pojawią się w Polsce? Niestety nie posiadamy takich informacji, lecz nie nastąpi to wcześniej niż w maju. Biorąc pod uwagę, że w maju w USA zostaną wyemitowane co najmniej 4 odcinki produkcji, istnieje spora szansa, że także w Polsce serial powróci wcześniej niż później.
Źródło ilustracji: Disney Wikia

Komentarze

 1. W najgorszym wariancie kontynuacja w Polsce rozpocznie się w grudniu - świątecznym odcinkiem "Last Christmas" ;)
  Oby nie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakby w tym grudniu wyemitowali cały sezon do końca, to nie byłaby najgorsza opcja.

   Usuń
 2. Mam nadzieję ,że aktor dubbingujący Ćwierkulesa będzie ten sam, bo bardzo mi pasował

  OdpowiedzUsuń
 3. Ćwierkulesa w tym odcinku (Ćwierkules w Kaczogrodzie) dubbinguje Grzegorz Kwiecień tak samo jak w odcinku 10 (Włócznia Selene)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela