Kolekcja Dona Rosy 7 "Skarb dziesięciu awatar" - przykładowe strony

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Egmont już dziś możemy zaprezentować przykładowe strony z siódmego tomu kolekcji Dona Rosy - Wujek Sknerus i Kaczor Donald. Skarb dziesięciu awatar, który trafi do sprzedaży 14 kwietnia. Wydanie, w którym pojawią się m.in. trzy długie opowieści nigdy wcześniej niewydane po polsku, jest już dostępne w przedsprzedaży na Egmont.pl.


Kolekcja Dona Rosy przenosi się w stronę drugiej połowy lat 90., a jest to okres z którego wiele komiksów nigdy wcześniej nie zostało wydanych po polsku. W przypadku tego wydania aż trzy długie pojawią się premierowo po polsku, będą to  The Once And Future Duck, w którym kaczory przenoszą się co czasów legend arturiańskich, tytułowy Skarb dziesięciu awatar, przygodowy komiks rozgrywający się w Indiach, oraz prawdziwa gratka - A Little Something Special  -  historia powstała z okazji 50. urodzin Sknerusa McKwacza. Poza tym pojawi się nigdy wcześniej niewydany w Polsce 1-stronicowy komiks Rosy Gyro's Beagletrap oraz Pokręceni, historia o potyczce Sknerusa i Magiki uznawana za jedną z najśmieszniejszych opowieści Rosy, i kolejny dodatkowy rozdział sagi o życiu kaczego miliardera - Stróż prawa Pizen Bluff

Na łamach bloga jest też dostępny artykuł o całej serii, a także spis wszystkich 10 tomów. Więcej informacji o Życia i czasów Sknerusa McKwacza w ramach kolekcji znajdziecie w osobnym tekście. Warto dodać, że zaledwie dwa tygodnie później do sprzedaży trafi specjalny tom Giganta.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

 

Komentarze

  1. "Wujek Sknerus i Kaczor Donald. Rozpuszczalnik uniwersalny, który trafi do sprzedaży 14 kwietnia."
    Oczywiście "Skarb 10 awatar" a nie "Rozpuszczalnik".
    Ps. Zapowiada się świetny tom!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Poleca Special 2024-02 "Letnie klimaty" - zapowiedź - słynny komiks Castiego!