Kacze Opowieści "Pierwsza przygoda!" - dziś polska premiera

Tym razem twórcy serialu przenoszą widzów kilkanaście lat w tył. Dziś o 16:30 pojawi się na polskim Disney XD nowy odcinek Kaczych Opowieści The First Adventure! (Pierwsza przygoda!). Jest to osiemnasty epizod ostatniej serii serialu o przygodach Kaczej Rodziny.

Akcja odcinka będzie rozgrywać się kilkanaście lat wcześniej niż reszta serialu, a głównym elementem fabuły będzie pierwsza wspólna przygoda Sknerusa, Donalda i Delli. Nie zabraknie też wielu postaci znanym widzom z wcześniejszych występów, a także nawiązań do historii Barksa, Rosy, a nawet Scarpy.

Tuż przed premierą epizodu w USA zaprezentowano poniższy plakat, który częściowo może sugerować, dookoła czego będzie toczyła się jego fabuła.

Powtórka odcinka zostanie wyemitowana dziś o 20:00. Na tym nie kończy się emisja nowych przygód kaczek, ponieważ kolejne odcinki będą pojawić się codziennie aż do czwartku, o czym więcej dowiecie się tutaj. Już jutro pojawi się Matylda McKwacz, nie zabraknie też elementów znanych ze słynnego komiksu Rosy.

W USA 15 marca wyemitowano ostatni odcinek serialu. Łącznie nowe Kacze Opowieści zamknęły się w 3 sezonach liczących łącznie 75 odcinków. Na razie nie wiadomo kiedy po polsku pojawi się pięć ostatnich epizodów.

Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca 246 "Tajemnicza świątynia" - zapowiedź - Fecchi, Ferraris, Michelini

MegaGiga 60 "Ku przestworzom!" - zapowiedź - Scarpa, De Vita, Asteriti

Niezwykłe losy Sknerusa McKwacza - przykładowe strony