Kacze Opowieści "Oj, powieje grozą: Strażnik St. Canard!" - dziś polska premiera

Oj, powieje grozą... połowicznie. Dziś o 16:30 pojawi się na polskim Disney XD nowy odcinek Kaczych Opowieści - Let's Get Dangerous! Part I: The St. Canardian Guardian! (Oj, powieje grozą: Strażnik St. Canard!) Jest to trzynasty odcinek trzeciej serii i pierwsza połowa specjalnego odcinka poświęconego Agentowi Kuprowi.

W epizodzie pojawi się wiele postaci znanych z klasycznego serialu o Agencie Kuprze/Darwking Ducku - między innymi jego wrogowie, w tym Byk Bulba, a także przybrana córka Drake'a Mallarda -  Gosalyn (Kwacia/Gąska). Ponownie wystąpi także Robokwak, więc można spodziewać się sporej dawki emocji. Nie zabraknie też olbrzymiej dawki nawiązań popkulturowych.

Przed premierą epizodu w amerykańskiej telewizji do sieci trafiło wiele materiałów z nim związanych, oto niektóre z nich:

Powtórka odcinka zostanie wyemitowana dziś o 20:00. Łącznie na przełomie marca i kwietnia pojawi się dziewięć odcinków Kaczych Opowieści, o czym więcej dowiecie się tutaj. Już jutro zostanie wyemitowana druga część epizodu o Agencie Kuprze, w której zostanie rozwiązanych wiele wątków.

Warto przy okazji wspomnieć, że w poprzednim tygodniu w USA wyemitowano ostatni odcinek serialu. Łącznie serial zamknął się w 3 sezonach liczących łącznie 75 odcinków. Na razie nie wiadomo kiedy po polsku pojawi się pięć ostatnich epizodów.

Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela