Kacze Opowieści "Zakazana fontanna z Bagien Wieczności!" - dziś polska premiera

Kacze Opowieści powracają na Disney XD z historią o Sknerusie, Złotce i Kwakerfellerze! Dziś o 16:30 pojawi się na polskim Disney XD nowy odcinek serialu - The Forbidden Fountain of the Foreverglades! (Zakazana fontanna z Bagien Wieczności!). Jest to dwunasty odcinek trzeciej serii. 

W nowym odcinku Sknerus i Złotka zmierzą się z Kwakerfellerem o dostęp do fontanny młodości. Nie zabraknie nawiązań do Tarzana czy Frankensteina. Natomiast Hyzio, Dyzio i Zyzio będą przeżywać perypetie w nie takim zwykłym hotelu.

Powtórka odcinka zostanie wyemitowana dziś o 20:00. Łącznie w ciągu najbliższych tygodni pojawi się dziesięć odcinków z bohaterami Kaczych Opowieści, o czym więcej dowiecie się tutaj. Już jutro zostanie wyemitowana pierwsza część odcinka na który wiele fanów czekało - Let's Get Dangerous! z udziałem Agenta Kupra.

Warto przy okazji wspomnieć, że w poprzednim tygodniu w USA wyemitowano ostatni odcinek serialu. Łącznie serial zamknął się w 3 sezonach liczących łącznie 75 odcinków. Na razie nie wiadomo kiedy po polsku pojawi się pięć ostatnich epizodów.

Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

 1. Czemu złotka jest tu taka młoda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co to za dymy tu są?

   Usuń
  2. Ogólnie Złotka w KO wygląda młodziej niż w komiksach, a tutaj jeszcze pojawi się wątek ze źródłem młodości.

   Usuń
  3. Dzięki Radek! Sorry za zamieszanie.

   Usuń
 2. Hej, wie ktoś może gdzie można obejrzeć 3 sezon po polsku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem, są dwa źródła gdzie wogóle można oglądać - na CDA było w folderze na hasło i na bajeczki.org sprawdź, może będzie

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela