Kacze Opowieści "Bitwa o zamek McKwaczów!" - dziś polska premiera

Występ na który fani czekali od lat - Matylda McKwacz w serialu. Dziś o 16:30 pojawi się na polskim Disney XD nowy odcinek Kaczych Opowieści The Fight for Castle McDuck! (Bitwa o zamek McKwaczów!). Jest to dziewiętnasty epizod ostatniej serii serialu o przygodach Kaczej Rodziny.

Fabuła epizodu będzie toczyła się dookoła zamku McKwaczów, który zostanie zaatakowany przez Fantomena chcącego ukraść bezcenny artefakt. Ważną rolę będzie odgrywać Matylda McKwacz, siostra Sknerusa, a poza tym powrócą Fergus McKwacz czy Kaczencja O'Draka. Nie zabraknie też nawiązań do komiksów Barksa i Rosy.

Powtórka odcinka zostanie wyemitowana dziś o 20:00. Na tym nie kończy się emisja nowych przygód kaczek, o czym więcej dowiecie się tutaj. Już jutro na widzów czeka ostatni na razie nowy odcinek, w którym istotną rolę odegrają Hydrant Pisanko i Gąsia Skrzek.

W USA 15 marca wyemitowano ostatni odcinek serialu. Łącznie nowe Kacze Opowieści zamknęły się w 3 sezonach liczących łącznie 75 odcinków. Na razie nie wiadomo kiedy po polsku pojawi się pięć ostatnich epizodów.

Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru