Kacze Opowieści "Podzielony miecz Łąbędziantyna!" - dziś polska premiera

Kaczki na targowisku! Dziś o 16:30 pojawi się na polskim Disney XD nowy odcinek Kaczych Opowieści The Split Sword of Swanstantine! (Podzielony miecz Łąbędziantyna!). Jest to szesnasty odcinek trzeciej serii wieńczącej cały serial.

W nowej przygodzie Sknerus, Hyzio, Dyzio, Zyzio, Tasia, Lena i Wiola będą próbowali odnaleźć brakujących części legendarnego miecza, zanim łapska położy na nich KRUK. Nie zabraknie w nim wielu występów gościnnych - ponownie pojawią się Kwakerfeller, Stalowy Dziób czy Gąsia Skrzek.

Powtórka odcinka zostanie wyemitowana dziś o 20:00. To nie koniec emisji serialu, ponieważ w przyszłym tygodniu pojawią się cztery kolejne epizody, o czym więcej dowiecie się tutaj. W poniedziałek na widzów czeka powrót Daisy jak i Ćwierkulesa.

Warto przy okazji wspomnieć, że w poprzednim tygodniu w USA wyemitowano ostatni odcinek serialu. Łącznie serial zamknął się w 3 sezonach liczących łącznie 75 odcinków. Na razie nie wiadomo kiedy po polsku pojawi się pięć ostatnich epizodów.

Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

 1. Informacyjnie: dziś, może nawet wcześniej, doszedł do mnie najnowszy Gigant. Skład- wyśmienity. Moim zdaniem najlepszy tom w tym roku do tej pory.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi też doszedł [wczoraj] i się z tobą zgadzam - dobry skład, lepszy niż w 1/2021 na dodatek jeszcze ta informacja o gigant poleca extra, miód malina!

   Usuń
  2. ? Posty o serialu a o komiksach gadają xd (W poprzednich postach też było dużo gadki o komiksach; przeważnie pytania dot. komiksów xd)   XD wiem że informacyjnie XD

   Usuń
  3. Niby post o serialu ale jednak w komentarzach można o innych tematach też pisać. Tym bardziej jeśli nie jest to narzekanie a dobre wieści :-)

   Usuń
  4. no tak xdd :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka