Kacze Opowieści " The Lost Cargo of Kit Cloudkicker!" - nocą premiera

Wielki crossover z Super Baloo oraz... Wuzzlami! W nocy o 1:00 na amerykańskim Disney XD pojawi się The Lost Cargo of Kit Cloudkicker! (Zagubiony towar Kita Chmurołapa!), czyli dwudziesty pierwszy odcinek trzeciej serii Kaczych Opowieści. W epizodzie powróci Don Karnage, a pojawią się także inne postaci znane z klasycznego serialu o Baloo - Kit Chmurołap i Molly.

Fabuła odcinka będzie toczyła się dookoła wyprawy na wyspę pełną pełną potworów. Della, Dyzio i Hyzio będą próbowali odkryć skrywaną na niej tajemnicę, nie będzie łatwo, ponieważ cały czas tuż za nimi kroczy Don Karnage.

Wcześniej udostępniono fragment odcinka z udziałem Kita Chmurołapa. Głosu bohaterowi, który w nowej produkcji będzie dorosłym misiem, a nie nastolatkiem jak w klasycznym serialu, użyczy głosu Adam Pally znany m.in. z Happy Endings.


Za tydzień w USA zostanie wyemitowany odcinek z udziałem Edgara, natomiast za dwa zadebiutuje finałowy odcinek serialu. Więcej informacji znajdziecie w osobnym tekście. W stronę finału serialu powoli będzie też zmierzać emisja w Polsce, 22 marca Kacze Opowieści zawitają z nowymi odcinkami na polski Disney XD, gdzie pojawią się przygody z połowy finałowego sezonu. 

Źródło ilustracji: Twitter

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar