Smerfy i świat emocji, Fibi oraz Kajko po śląsku- przykładowe strony [Komiksy dla wszystkich]

Powoli do księgarń i sklepów internetowych dociera druga pula marcowych nowości Egmontu. Przykładowe strony z tytułów wydanych w pierwszej połowie miesiąca znajdziecie tutaj, natomiast teraz prezentujemy plansze z kolejnych tytułów. Wśród nich nie ma komiksów Disneya, ale jest pewien silny disnejowski akcent.

24 marca odbędzie premiera zupełnie nowej serii ze Smerfami. Smerfy i świat emocji to wyjątkowy komiks pomagający najmłodszym czytelnikom przełamywać wszelkiego rodzaju lęki i problemy. Każdy album poza historią komiksową zawiera też rady dla rodziców. Serię napisali Falzar i Thierry Culliford, natomiast autorem rysunków jest Antonello Dalena, włoski autor komiksów znany m.in. z Ernesta i Rebeki czy historii z kaczkami i myszami.

W marcu pojawią się dwa pierwsze albumy serii - Smerf, który bał się ciemności oraz Smerf, który był niezdarny. Każdy z nich liczy 40 stron, zostanie wydany w formacie zbliżonym do B5, w miękkiej oprawie i w cenie okładkowej 19,99 zł.


Pod koniec marca zadebiutuje także piąty tom Fibi i jednorożec - Pod znakiem jednorożca. Wydanie dostarczy kolejną sporą dawkę pasków komiksowych o przygodach małej dziewczynki i jej magicznej przyjaciółki, które oryginalnie zostały wydane na przełomie 2013 i 2014 roku. Seria Dany Simpson podbiła serca wielu nie tylko młodych czytelniczek na całym świecie.

W najbliższą środę do sprzedaży trafi też kolejna regionalna wersja Kajko i Kokosza. Tym razem będzie to śląska edycja albumu W krainie Borostworów pod tytułem We krajinie Borostraszkow. Tłumaczenia legendarnego komiksu Janusza Christy o dzielnych wojach dokonał Grzegorz Buchalik.

Informacje o wszystkich zapowiedziach Egmontu znajdziecie na egmont.pl.

Źródło ilustracji: materialy prasowe - Egmont Polska

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela