Kolejne odcinki "Kajka i Kokosza" w listopadzie?!

Nowe odcinki Kajka i Kokosza zadebiutują na Netflixie w listopadzie tego roku - taka informacja pojawiła się dziś na Wirtualnych Mediach, lecz została szybko usunięta. Wiele jednak wskazuje, że nie był to błąd, a w tym terminie ostatecznie zadebiutują nowe odcinki animacji opartej na komiksie Janusza Christy.

Prawdopodobnie Wirtualne Media opublikowały prawdziwą informację, która została ujawniona podczas dzisiejszej konferencji Netflixa, lecz na razie jest ona niejawna i zbyt szybko trafiła do sieci. Jest to bardzo możliwe, ponieważ w tym samym tekście zostały przytoczone wypowiedziane podczas konferencji słowa Łukasza Kłuskiewicza, CEE content acqusition manager Netflixa: [Kajko i Kokosz] To jest tytuł, z którym chcemy związać się na dłużej i pokazywać go widzom przez długi czas.


Warto dodać, że zaledwie kilka tygodni temu na Netflixie pojawiło się pięć pierwszych odcinków animacji. Łącznie serial ma się składać z 26 epizodów, z których każdy będzie trwać po 13 minut, które zostały podzielone na trzy części. Dwie pierwsze trafią w tym roku, a trzecia pojawi się w przyszłym. W najbliższym czasie serial ma także zadebiutować na zagranicznych wersjach Netflixa, ponieważ na razie jest dostępny tylko w Polsce.

Animowana produkcja o dzielnych wojach, smoku i innych mieszkańcach Mirmiłowa została stworzona przez EgoFilm, a wśród jej twórców znaleźli się m.in. Maciej Kur, Rafał Skarżycki czy Sławomir Kiełbus. Wśród obsady głosowej można usłyszeć m.in. Artura Pontka, Michała Pielę, Jarosława Boberka, Agatę Kuleszę, Jana Aleksandrowicza-Krasko czy Grzegorza Pawlaka.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Netflix

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka