Usagi Yojimbo, Lucky Luke oraz Enola Holmes - przykładowe strony [Komiksy dla wszystkich]

Już w przyszłym tygodniu do sprzedaży trafi pierwsza porcja marcowych nowości Egmontu. W marcu tym razem zabraknie tytułów z komiksami Disneya (przynajmniej od działu komiksowego - w kioskach pojawią się KD i Gigant), ale nie zabraknie wielu ciekawych historii. Dzięki uprzejmości wydawnictwa publikujemy plansze z zapowiedzi.

Już 10 marca do sprzedaży trafi już siódmy tom Usagi Yojimbo Saga, doskonałej serii fantasy o króliku-roninie od Stana Sakai. 600-stronicowe tomiszcze będzie zawierało albumy Zdrajcy ziemi, Miasto zwane piekłem i Czerwony Skorpion opublikowane parę lat temu przez Egmont w formie osobnych wydań. Komiks jest przeznaczony dla ciut starszych odbiorców. 

Tego samego dnia swoją premierę będzie miał 21. album Lucky Luke'a - Góry Czarne. Klasyczny album mający już 60 lat na karku od wybitnego duetu Goscinny i Morris przedstawia historię o ochranianej przez tytułowego kowboja ekspedycji naukowej. Album niegdyś pojawił się po polsku, ale teraz w końcu zostanie wydany w dużym formacie.

10 marca pojawi się też czwarty album Śledztw Enoli Holmes - Zagadka wachlarza. Kolejny tom serii Sereny Blasco opartej na serii książek Nancy Springer przedstawi kolejną przygodę młodej detektyw będącej siostrą Sherlocka Holmesa. 

Informacje o wszystkich zapowiedziach Egmontu znajdziecie na egmont.pl.

Źródło ilustracji: materialy prasowe - Egmont Polska

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar