Kacze Opowieści "Casting na Zeusa!" - dziś polska premiera

Czas na kaczą przygodę pełną bóstw. Dziś o 16:30 pojawi się na polskim Disney XD nowy odcinek Kaczych Opowieści New Gods on the Block! (Casting na Zeusa!). Jest to siedemnasty epizod ostatniej serii serialu o przygodach Kaczej Rodziny.

W odcinku ponownie pojawią się Zeus, Ćwiekules i Selene, ponieważ jego główny wątek będzie opowiadał o rekrutacji na wcześniej zajęte przez Zeusa miejsce w panteonie greckich bóstw. Równolegle Donald będzie próbował umówić się na randkę z Daisy.

Powtórka odcinka zostanie wyemitowana dziś o 20:00. Na tym nie kończy się emisja nowych przygód kaczek, ponieważ kolejne odcinki będą pojawić się codziennie aż do czwartku, o czym więcej dowiecie się tutaj. Już jutro widzowie zobaczą pierwszą przygodę Donalda i Delli.

W USA 15 marca wyemitowano ostatni odcinek serialu. Łącznie nowe Kacze Opowieści zamknęły się w 3 sezonach liczących łącznie 75 odcinków. Na razie nie wiadomo kiedy po polsku pojawi się pięć ostatnich epizodów.

Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

 1. Pierwszy! xD A tak na serio to czekam, nagrywarka włączona :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaki jest najlepszy odc KO?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nigdy nie jest tak że coś jest najlepsze albo najgorsze, to zależy od tego kto ogląda, bo różni ludzie lubię różne rzeczy i mają różne gusta i upodobania.

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar