Kacze Opowieści "The Life and Crimes of Scrooge McDuck!" - nocą premiera

Wielki występ w przedostatnim odcinku Kaczych Opowieści! W nocy o 1:00 na amerykańskim Disney XD pojawi się The Life and Crimes of Scrooge McDuck! (Życie i występki Sknerusa McKwacza!), czyli dwudziesty drugi odcinek trzeciej serii Kaczych Opowieści. W epizodzie pojawi się Poe, znany też w Polsce jako Edgar, czyli kru... brat Magiki de Czar. 

W nowym odcinku Sknerus stanie przed sądem, a złoczyńcy zmuszą Zyzia do obrony swojego wujka przeciw oskarżycielowi, Kaczuchowi Kwikowi. Warto zaznaczyć, że w oryginalnej wersji Edgara zagra nie byle kto, bo sam Martin Freeman.


 W związku z premierą odcinka Disney opublikował fragment prezentujący jedną ze scen z Edgarem.  


A dokładnie za tydzień w USA zostanie wyemitowany finałowy odcinek, w którym pojawią się... Fizia i Mizia. Więcej informacji znajdziecie w osobnym tekście. W stronę finału serialu powoli będzie też zmierzać emisja w Polsce, 22 marca Kacze Opowieści zawitają z nowymi odcinkami na polski Disney XD, gdzie pojawią się przygody z połowy finałowego sezonu.  

Źródło ilustracji: Twitter

Komentarze

 1. Na youtube te odcinki są dostępne do obejrzenia w częściach jeszcze przed premierą w telewizji. Nie mam pojęcia skąd osoby udostępniające to maja te odcinki, ale Disney chyba powinien się tym bardziej zainteresować, bo jeśli w ogóle te filmy są usuwane z yt, to po długim czasie. Naprawdę nikt tego nie sprawdza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też to zauważyłem xdd (Ale te odcinki i tak są po Angielsku)

   Usuń
  2. Bo polskiego dubbingu nie ma jeszcze dla większości z nich, ale pamiętam że gdzieś w okolicach 2017/18 były też po polsku.

   Usuń
 2. Podsyłam link do zwiastuna odcinka ostatniego Kaczych Opowieści
  https://www.youtube.com/watch?v=r95oELwjFE4&ab_channel=DisneyTelevisionAnimationNews
  https://www.youtube.com/watch?v=J6lMXKqhiQQ&ab_channel=DisneyTelevisionAnimationNews

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka