Kacze Opowieści "Ucieczka z niewydoskarbca!" - dziś polska premiera

Walka z KRUK-iem o skarbiec! Dziś o 16:30 pojawi się na polskim Disney XD nowy odcinek Kaczych Opowieści - Escape From The Impossibin! (Ucieczka z niewydoskarbca!). Jest to piętnasty odcinek trzeciej serii, co oznacza, że do końca emisji pozostało jedynie dziesięć epizodów.

W epizodzie Della i Zyzio będą próbować wydostać się ze skarbca Sknerusa McKwacza, w którym w związku z zagrożeniem ze strony KRUK-a został włączony nowy system zabezpieczeń. Jednocześnie pani Dziobek i Tasia przygotowują pozostałych na atak wroga.

Powtórka odcinka zostanie wyemitowana dziś o 20:00. Łącznie na przełomie marca i kwietnia pojawi się dziewięć odcinków Kaczych Opowieści, o czym więcej dowiecie się tutaj. Już jutro zostanie wyemitowany ostatni epizod w tym tygodniu, w którym kaczki będą próbowały odnaleźć legendarny miecz.

Warto przy okazji wspomnieć, że w poprzednim tygodniu w USA wyemitowano ostatni odcinek serialu. Łącznie serial zamknął się w 3 sezonach liczących łącznie 75 odcinków. Na razie nie wiadomo kiedy po polsku pojawi się pięć ostatnich epizodów.

Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

 1. Mam parę pytań:
  1. Jeśli wskrzeszone zostaną ,,Dobre komiksy Disneya", to jakie komiksy będą zrecenzowane?
  2. Jaki kraj ma zostać omówiony w kolejnym artykule o Europie Śrd.-Wsch?
  3. Czy są szanse na recenzję całych tomów Giganta, MGG, MAM?
  4. Czy będą kontynuowane ,,Wszystkie grzechy KD"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez urazy, ale będziesz to pisać pod każdym postem?

   Usuń
  2. Wczoraj pytałem się o inne rzeczy, ale później przypomniało mi się jeszcze kilka innych. Ale jak tutaj nie dostanę odpowiedzi, to już przestanę, spokojnie.

   Usuń
  3. Ok, już myślałem że będziesz pod każdym postem to pisać :-)

   Usuń
 2. Zaskakująca niekonsekwencja w tłumaczeniu. "Buzzard" wcześniej tłumaczony jako "Myszołów" (poprawnie), nagle w nowych odcinkach stał się "Sępem"...

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

30 lat "Kaczora Donalda": Miszmasz (2019-2024)