Usagi Yojimbo, Czwórka z Baker Street i Lucky Luke - przykładowe strony [Komiksy dla wszystkich]

Powoli w księgarniach pojawiają się pierwsze październikowe premiery Egmontu. Będzie to wyjątkowy miesiąc dla wydawnictwa, ponieważ w przeciągu miesiąca na półki księgarń zadebiutuje kilkadziesiąt tytułów, w tym wiele komiksów pierwotnie zaplanowanych na wrzesień. Dziś dzięki uprzejmości wydawnictwa prezentujemy przykładowe plansze z trzech tytułów.

Już od wczoraj, 7 października, jest dostępny piąty tom Usagi Yojimbo Saga. Egmont po wydaniu dwutomowego cyklu Usagi Yojimbo Początki, powraca do późniejszych opowieści o króliku-roninie. W wydaniu pojawiają się historie oryginalnie wydane w Spotkaniach ze śmiercią, Matce gór i Opowieść Tomoe, czyli trzech dawno niedostępnych tomów. 592-stronicowe tomiszcze jest wypełnione doskonałymi scenariuszami i rysunkami Stana Sakai.

W przyszłym tygodniu, 14 października, do sprzedaży trafi szósty album Czwórki z Baker Street Dijana, Legranda i Etiena Człowiek ze Scotland Yardu. Tom opowiada o kolejnej przygodzie młodych pomocników, w której bohaterowie będą musieli ukrywać się przed londyńską policją. Recenzję dwóch wcześniejszych historii o pomocnikach Sherlocka Holmesa znajdziecie na blogu.  We Francji seria na razie liczy 8 albumów.

Tego samego dnia będzie swoją premierę miał Artysta malarz, czyli 69. album serii Lucky Luke. W jednej z ostatniej historii narysowanych przez Morrisa samotny kowboj towarzyszy malarzowi, który na swoich obrazach próbuje uchwycić piękno Dzikiego Zachodu, a także spotyka jednego z najsłynniejszego Indiańskich wodzów - Hiawathę. 

Informacje o wszystkich komiksach Egmontu znajdziecie na swiatkomiksu.pl.  Do końca tygodnia wszystkie komiksy (w tym kaczki) na Egmont.pl możecie kupić z 30% zniżką wpisując kod forum10.
 Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Poleca Special 2024-02 "Letnie klimaty" - zapowiedź - słynny komiks Castiego!