Kacze Opowieści "The Trickening!" - nocą premiera

Kaczki kontra Halloween! Oryginalnie halloweenowy odcinek Kaczych Opowieści - The Trickening! (Psikusowanie!) miał rozpoczynać sezon, ale ze względu na przesunięcie daty premiery, zostanie wyemitowany dopiero dziś w nocy o 1:00 na amerykańskim Disney XD jako dziesiąty epizod serii. W nim Hyzio, Dyzio, Zyzio i Tasia trafią do najbardziej nawiedzonego domu w Kaczogrodzie. Jednocześnie Śmigacz będzie musiał zmierzyć się z demonami przeszłości.

W nowej przygodzie kaczek nie zabraknie też nowej wersji pewnej postaci, która jest znana z klasycznej krótkometrażówki jak i komiksu Barksa. Epizod rozpocznie specjalna halloweenowa czołówka, która została udostępniona kilka dni wcześniej przez Disneya.

Przez cały październik nowe epizody Kaczych Opowieści będą emitowane w USA, o czym więcej przeczytacie w osobnym tekście. W przyszłym tygodniu zostanie wyemitowana historia z udziałem Kwakerfellera oraz Złotki O'Glit, natomiast za dwa tygodnie pojawi się podwójny epizod z Agentem Kuprem w roli głównej. 

Kolejne odcinki Kaczych Opowieści będą emitowane także w Polsce, od 16 do 20 listopada na Disney XD. The Trickening z polskim dubbingiem pojawi się już 19 listopada, czyli zaledwie za 1,5 miesiąca.Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar