Kacze Opowieści "Zaginiona harfa Mervany!" - dziś polska premiera

 Zyzio, Tasia i pani Dziobek wyruszają na przygodę! Dziś o 16:30 na antenie polskiego Disney XD zostanie wyemitowany odcinek The Lost Harp of Mervana! (Zaginiona harfa Mervany!). Jest to czwarty wyemitowany w Polsce epizod trzeciego sezonu Kaczych Opowieści, a szósty zgodnie z kolejnością produkcyjną.

W trakcie nowej przygody Kacza Rodzina spotka syreny zen i spróbuje im pomóc w okryciu pewnej tajemnicy. Zyzio nie jest do końca przekonany czy syreny nie mają w zanadrzu niecnego planu. Tytułowa harfa Mervany nie po raz pierwszy została wspominana w serialu, ponieważ wcześniej została wymieniona w Wielkim wyzwaniu Młodego Skauta!.

Powtórka odcinka zostanie wyemitowana dziś o 20:00. Łącznie jesienią na Disney XD ma zostać wyemitowanych aż 10 epizodów Kaczych Opowieści, 5 w tym tygodniu i 5 w połowie listopada, więcej przeczytacie o tym w osobnym newsie. Już jutro pojawi się ostatni odcinek przed przerwą, w Louie's Eleven wystąpi DAISY.

Warto pamiętać o tym, że obecnie trwa też emisja nowych odcinków w USA. W przyszłym tygodniu zadebiutuje odcinek The Trickening!, natomiast pełen grafik premier dostępny jest w osobnym tekście. Dwa pierwsze sezony zagranicą są dostępne na Disney+, natomiast w Polsce regularnie emituje je Disney XD. 

Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar