Kacze Opowieści "Jedenastka Zyzia: Ryzykowna gra!" - dziś polska premiera

Kaczka Daisy w Kaczych Opowieściach! W końcu fani doczekali występu bohaterki w serialu o przygodach Kaczej Rodziny. Louie's Eleven! (Jedenastka Zyzia: Ryzykowna gra!) pojawi się na polskim Disney XD o 16:30. Jest to piąty wyemitowany epizod trzeciego sezonu Kaczych Opowieści, a siódmy zgodnie z kolejnością produkcji

Nie będzie to jedyna ciekawa postać występująca w dzisiejszym odcinku, poza nią powrócą także Jose i Panchito, natomiast istotną rolę odegra także nowa bohaterka - Emma Glamour. Głównym bohaterem natomiast będzie Zyzio, który spróbuje włamać się na przyjęcie.

Do sieci także trafił plakat przygotowany przez ekipę odpowiedzialną za stworzenie odcinka.

Powtórka odcinka zostanie wyemitowana dziś o 20:00. Jest to ostatni na razie epizod serialu, który pojawi się po polsku, lecz przerwa nie będzie długa. Kolejne 5 odcinków trafi do emisji w połowie listopada, o czym więcej przeczytacie w osobnym newsie. Do kaczek wracamy 16 listopada wraz z japońską przygodą Robokwaka.

Warto pamiętać o tym, że obecnie trwa też emisja nowych odcinków w USA. W przyszłym tygodniu zadebiutuje odcinek The Trickening!, natomiast pełen grafik premier dostępny jest w osobnym tekście. Dwa pierwsze sezony zagranicą są dostępne na Disney+, natomiast w Polsce regularnie emituje je Disney XD. 

Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

 1. Odpowiedzi
  1. Bo taki jest polski podtytuł do "Ocean's Eleven".

   Usuń
  2. Wiem, tylko po co go dawać, skoro w oryginale go nie było?

   Usuń
 2. Ten głos Daisy - WTF?? Porażka. Dlaczego Elżbieta Jędrzejewska nie dubbingowała Daisy?
  A śpiew Donalda (w windzie) - czy to na pewno facet śpiewa? Brzmi bardzo kobieco...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Elżbieta Jędrzejewska dubbingowała Daisy.
   Głos Donalda - kwestia gustu.

   Usuń
  2. Jestem przekonany, że to kto inny dubbingował. Oglądałem ostatnio "Kaczą paczkę" i z głosem Elżbiety Jędrzejewskiej się osłuchałem - a ten brzmiał zupełnie inaczej.

   Usuń
  3. SlavekG "Kacza paczka" była 20 lat temu mógł się nieco zmienić pani Elżbiecie głos

   Usuń
  4. Nie aż tak bardzo. W Internecie można znaleźć próbki głosu pani Elżbiety z ostatnich lat - i ani aż tak bardzo przez 20 lat się nie zmienił, ani nie jest w ogóle podobny do głosu Daisy z wczorajszego odcinka.

   Usuń
  5. Jako osoba, która obejrzała 9 sezonów MLP, gdzie Elżbieta Futera-Jędrzejewska grała Celestię, doskonale kojarzę jej głos i mogę ze 100% pewnością powiedzieć, że zagrała w "Jedenastce Zyzia" Daisy.

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka