Matylda i Mikołaj debiutują, Daisy i Kwakerfeller powracają - opisy listopadowych odcinków "Kaczych Opowieści"

Disney udostępnił opisy pięciu odcinków Kaczych Opowieści, które pojawią się na amerykańskim Disney XD w listopadzie. Nie zabraknie w nich powrotów jak i debiutów postaci znanych z komiksów. Szczególnie jeden z odcinków powinien szczególnie się spodobać fanom historii Rosy, ponieważ prawdopodobnie będzie nawiązywał do jednej z jego najsłynniejszych historii. Do oryginalnej obsady głosowej serialu dołączą też kolejne głośne nazwiska.

3 listopada, 01:00  - The Split Sword of Swanstantine! (Rozszczepiony miecz Łąbędziostantine'a!)
The kids pair off to find the missing pieces of a mystical sword hidden throughout a marketplace unless F.O.W.L. gets to them first.
*Flula Borg (“Pitch Perfect 2”) guest stars as Spice Baron. John Hodgman (“The Tick”) and Jason Mantzoukas (“The League”) return as John Rockerduck and Steelbeak, respectively.
Dzieciaki łączą się w pary, by odnaleźć brakujące części mistycznego miecza ukryte na targowisku, zanim KRUK znajdzie je pierwszy.
*Flula Borg ("Pitch Perfect 2") gościnnie jako Spice Baron, John Hogman ("Kleszcz") i Jason Mantzoukas ("Wirtualna liga") powracają jako John Kwakerfeller i Stalowy Dziób.

10 listopada, 01:00  - New Gods on the Block! (Nowi bogowie na bloku!)
The kids try to prove themselves by auditioning to take Zeus’ place amongst the Greek gods, while Storkules interferes with Donald and Daisy’s date.
*Tress MacNeille (“The Simpsons”), Michael Chiklis (“The Shield”) and Chris Diamantopoulos (“Silicon Valley”) return as Daisy, Zeus and Storkules, respectively.
Dzieciaki próbują się wykazać biorąc udział w rekrutacji na zajęte wcześniej przez Zeusa miejsce w panteonie greckich bóstw, w trakcie gdy Ćwierkules przeszkadza na randce Donalda i Daisy.
*Tress MacNeille ("Simpsonowie"), Michael Chiklis ("Świat gliniarzy") i Chris Diamantopoulos ("Dolina Krzemowa") powracają jako Daisy, Zeus i Ćwierkules.

17 listopada, 1:00 - The First Adventure! (Pierwsza przygoda!)
Scrooge is forced to babysit young Donald and Della as they go on their first adventure to find a powerful artifact, unaware that Bradford is taking on this mission personally.
Sknerus jest zmuszony opiekować się małymi Donaldem i Dellą w trakcie ich pierwszej wyprawy w celu znalezienia potężnego artefaktu. Miliarder jest nieświadomy tego, że Bradford traktuje misję osobiście.

24 listopada, 1:00 - The Fight for Castle McDuck! (Walka o zamek McKwaczów!)
A bitter feud between Scrooge and his sister, Matilda, spreads to the rest of the family as Phantom Blot attempts to steal a priceless artifact and destroy Castle McDuck once and for all.
*Michelle Gomez (“Doctor Who”) guest stars as Matilda McDuck and Giancarlo Esposito (“Breaking Bad”) returns as Phantom Blot.
Konflikt pomiędzy Sknerusem i jego siostrą Matyldą dzieli resztę rodziny, w momencie, gdy Fantomen próbuje ukraść bezcenny artefakt i zniszczyć zamek McKwaczów raz a dobrze.
*Michelle Gomez ("Doktor Who") gościnnie w roli Matyldy McKwacz i Giancarlo Esposito ("Breaking Bad") powraca jako Fantomen

31 listopada, 1:00 - How Santa Stole Christmas! (Jak Mikołaj ukradł święta!)
Scrooge teams up with his archrival, Santa Claus, to save Christmas, while Webby discovers the true history behind their infamous feud.
*Hugh Bonneville (“Downton Abbey”) guest stars as Santa Claus.
Sknerus łączy siły ze swoim największym wrogiem, Świętym Mikołajem, by uratować Boże Narodzenie, podczas gdy Tasia odkrywa prawdziwą historię stojącą za ich niesławnym sporem.
*
Hugh Bonneville ("Downton Abbey") gościnnie jako Święty Mikołaj.

W skrócie: powracają Kwakerfeller, Fantomen, Daisy, Zeus, Ćwierkules i Stalowy Dziób, a zadebiutują Matylda McKwacz oraz Święty Mikołaj. Jeden z odcinków przeniesie widzów o kilkanaście lat do tyłu, w czasy młodości Donalda i Delli, nie zabraknie też świąteczne epizodu oraz odcinka mocno nawiązującego do Listu z domu Rosy, cały czas będzie też kontynuowany wątek organizacji KRUK. Będzie się działo, tym bardziej, że po emisji listopadowych odcinków trzeci sezon serialu powoli będzie dobiegał ku końcowi.

Wczoraj w USA został wyemitowany podwójny odcinek serialu pełen nawiązań do klasycznych serii, o którym więcej przeczytacie tu, w przyszłym tygodniu do emisji trafi Escape From The Impossibin!, który szerzej został opisany tutaj. W listopadzie kolejne odcinki serialu o Sknerusie i Kaczej Rodzinie będą emitowane także w Polsce, od 16 do 20 listopada na Disney XD

Źródło ilustracji: Disney / Disney Publishing Worldwide / Wikipedia / IMDb

Komentarze

 1. A bracia be będą? Brakuje mi ich. Ale tych komiksowych bardziej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czujni Korektorzy Komentatorzy,
  Uwielbiam to :)
  Widac jak wszyscy tworzą tego bloga...

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze: "Jeden z odcinków przeniesie widzów o kilkanaście lat do tyłu, w czasy młodości Donalda i Daisy" -tu też powinno być "Delli".

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten mikołaj to będzie ten niedźwiedź?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka