Asteriks: Złoty menhir, Lucky Luke i Yakari - przykładowe strony [Komiksy dla wszystkich]

Już 12 listopada do sprzedaży trafią kolejne nowości Egmontu. Wśród nich znajdzie się kilka niezwykle ciekawych tytułów, z trzech, dzięki uprzejmości wydawnictwa, możemy zaprezentować przykładowe plansze. Materiały z zaplanowanego na koniec listopada tomu kolekcji Rosy są dostępne w osobnym tekście.

Chyba najgłośniejszą premierą miesiąca będzie nowy album z serii Asteriks - Złoty menhir. Nie jest to jednak komiks, lecz ilustrowana historia z 1967 roku napisana przez René Goscinny'ego i zilustrowana przez Alberta Uderzo. W ostatnim czasie została odnowiona i po raz pierwszy pojawi się jako osobny album. Więcej informacji o niej znajdziecie w osobnym tekście, za 48-stronicowy tom będzie trzeba zapłacić 22,99 zł.

Niezwykle interesującą pozycją jest też Billy Kid, czyli 20. album serii Lucky Luke. To w nim po raz pierwszy pojawił się tytułowy bohater, który jeszcze nie raz zaznaczył swoją obecność na łamach cyklu o samotnym kowboju. Historia po raz pierwszy w Polsce została wydana w 2007 roku, a teraz ponownie powróci na półki księgarń. 

Egmont kontynuuje także wydawanie Yakariego, serii o młodym Indianinie Deriba i Joba. W listopadzie do sprzedaży trafi 9. album - Więźniowie wyspy, w którym tytułowego bohatera i jego przyjaciół zaatakuje nagła ulewa.

 

Informacje o wszystkich zapowiedziach Egmontu znajdziecie na egmont.pl, gdzie obecnie wszystkie komiksy i książki są dostępne z 30% rabatem.

Źródło ilustracji: materialy prasowe - Egmont Polska

 

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela