Gosalyn i Taurus Bulba w podwójnym odcinku "Kaczych Opowieści"

Stephanie Beatriz i James Monroe Iglehart użyczą głosu postaciom znanym z Darkwing Duck (Dzielnego Agenta Kaczora/Przygód Agenta Kupra) w Let's Get Dangerous!. Aktorka znana m.in. z Brooklyn 9-9 zagra Gosalyn (Kwaci/Gąsce), córkę Drake'a Mallarda, natomiast aktor kojarzony głównie z występów na Brodwayu w Aladynie czy Hamiltonie wystąpi jako Taurus Bulba, jeden z wrogów Agenta Kupra. Specjalny, podwójny odcinek Kaczych Opowieści zostanie wyemitowany 19 października na amerykańskim Disney XD.

Informacje zostały udostępnione przez ET Online, portal udostępnił także grafiki pochodzące ze zbliżającego się odcinka Kaczych Opowieści.

W odcinku wystąpi także wiele postaci znanych z wcześniejszych przygód - Jameela Jamil użyczy głosu Gąsi Skrzek, Lin-Manuel Miranda powróci jako Hydrant Pisanko/Robokwak, a Chris Diamantopoulos zagra Agenta Kupra/Drake'a Mallarda. Fabuła epizodu będzie toczyła się dookoła spisku łączącego Zaginione Zagadki i jednego z pracowników Sknerusa. Więcej informacji o wszystkich odcinkach serialu, które mają pojawić się w tym miesięcu w USA, znajdziecie w osobnym tekście. Natomiast w Polsce kolejne odcinki będą emitowane od 16 do 20 listopada na Disney XD.

 Źródło ilustracji: ET Online / Disney

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka