Kaczor Donald 2020-09 - skład i okładka - Midthun, Jippes i Vicar

Na Egmont.pl pojawiła się zapowiedź Kaczora Donalda, który trafi do sprzedaży dokładnie za tydzień, czyli 9 października. Jak można domyślić się po ilustracji okładkowej, Donald i Dziobas udadzą się w czasy Izaaka Newtona. Cena 1010. wydania wyniesie tak jak zwykle 9,99 zł i już można je przedpremierowo zamówić w sklepie Egmontu.
Numer będzie zawierał historie oryginalnie wydane w norweskim Donald Duck & Co 2020-21.

Zapowiada się naprawdę ciekawy numer pisma. Na pewno na bardzo wysokim poziomie stoi ilustracja okładkowa autorstwa Arilda Midthuna, oby tak samo dobry był komiks do którego nawiązuje. Warto zwrócić uwagę, że współscenarzystą Jabłka pana Newtona jest Terje Nordberg, który zwykł pisać naprawdę dobre historie, a sam komiks ze względu na udział Dziobasa zapowiada się niezwykle dobrze. 

Także reszta wydania wygląda całkiem ciekawie. Można w niej będzie znaleźć m.in. komiks z Goofym narysowany przez Daana Jippesa, klasyczną historię o Sknerusie z rysunkami Vicara, a także  niedzielny pasek z Mikim z 1942 roku Gonzalesa. Nie zabraknie też historii o Siostrzeńcach, Minnie czy Donaldzie, które także mogą sprawić pozytywną niespodziankę.

Dodatkiem do numeru będzie superbilard, a kolejne wydanie trafi do sprzedaż 13 listopada.  Warto pamiętać, że w ofercie Egmont.pl jest także dostępne aktualne wydanie Kaczora Donalda, w którym zamieszczono m.in. historie Midthuna, Vicara i Heymansa.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

  1. W tym miesiącu obchodzimy 30-lecie wydawania komiksów Disneya przez Egmont. Będzie coś specjalnego?

    OdpowiedzUsuń
  2. No, ten numer zapowiada się naprawdę bardzo dobrze! Okładka faktycznie świetna, a i strony przykładowe dobrze dobrane (wszystkie są ciekawe) :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar