Wielki powrót Agenta Kupra - nowe materiały z "Let's Get Dangerous"

Już w najbliższym tygodniu na amerykańskim Disney XD pojawi się podwójny odcinek Kaczych Opowieści - Let's Get Dangerous, w którym powróci wiele bohaterów znanych z Przygód Agenta Kupra (Darkwing Duck), klasycznego serialu Disneya. W związku ze zbliżającą premierą Disney opublikował w poprzednim tygodniu grafiki promocyjne, później pokazano zwiastun odcinka, a teraz do sieci trafiły kolejne materiały wideo.

Jeden z materiałów pokazuje spotkanie pomiędzy Agentem Kuprem (Darkwing Duck) a Śmigaczem McKwaczem. Obaj bohaterowie odgrywali pierwszoplanowe role w produkcji z lat 90.

Inna z zapowiedzi pokazuje natomiast wizytę Sknerusa oraz jego rodziny w posiadłości Byka Bulby, czyli jednego z wrogów Kupra w produkcji z lat 90.

Kolejne odcinki Kaczych Opowieści będą emitowane w USA co tydzień co najmniej do końca listopada, o październikowych premierach więcej informacji dostępnych jest tu, natomiast cały czas czekamy na szczegółowe informacje o odcinkach zaplanowanych na listopad. W listopadzie kolejne odcinki serialu o Sknerusie i Kaczej Rodzinie będą emitowane także w Polsce, od 16 do 20 listopada na Disney XD.

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka