Kacze Opowieści "The Forbidden Fountain of the Foreverglades!" - nocą premiera + zapowiedź kolejnego odcinka

 Sknerus, Złotka i Kwakerfeller! Dziś w nocy o 1:00 (czasu polskiego) na antenie amerykańskiego Disney XD zostanie wyemitowany kolejny odcinek Kaczych Opowieści - The Forbidden Fountain of the Foreverglades! (Zakazana fontanna Wiecznych Polan!). Jest to dwunasty odcinek trzeciej serii zgodnie z kolejnością produkcji, a jedenasty wyemitowany. W nim Sknerus i Złotka zmierzą się z Kwakerfellerem o dostęp do fontanny młodości. 

Fani serialu jednak prawdopodobnie odliczają godziny do przyszłotygodniowej premiery - podwójnego odcinka serialu Let's Get Dangerous z udziałem m.in. Agenta Kupra, Gosalyn i Byka Bulby. Więcej informacji o nim znajdziecie w osobnym tekście. Dziś natomiast do sieci trafiła nowa zapowiedź.

Kolejne odcinki Kaczych Opowieści będą emitowane w USA co tydzień co najmniej do końca listopada, o październikowych premierach więcej informacji dostępnych jest tu, natomiast cały czas czekamy na szczegółowe informacje o odcinkach zaplanowanych na listopad. W listopadzie kolejne odcinki serialu o Sknerusie i Kaczej Rodzinie będą emitowane także w Polsce, od 16 do 20 listopada na Disney XD

Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Problem z Zombie Bombie i zakazanymi komiksami Barksa i Rosy

Gigant Poleca 250 "Wszystkie sekrety Kaczogrodu" - zapowiedź - Radice, Turconi i Ziche