Kwakerfeller i Złotka powracają! - opisy październikowych odcinków "Kaczych Opowieści"

Październik będzie należał do Kaczych Opowieści! W USA w przyszłym miesiącu zostaną wyemitowane aż 4 odcinki serialu o przygodach Kaczej Rodziny, w tym jeden podwójny. Na występy jakich postaci będzie można liczyć w ciągu najbliższych tygodni? Częściowo na to pytanie odpowiadają opisy zbliżających się odcinków udostępnione przez Disneya, choć pewnie twórcy nie raz i nie dwa zaskoczą widzów.

6 października, 01:00  - The Trickening! (Psikusowanie!)
The kids forego their usual trick-or-treat path and instead take on the most haunted house in Duckburg, while Launchpad confronts ghosts from the past.
Dzieciaki zbaczają ze swojej zwyklej halloweenowej ścieżki i ruszają w stronę najbardziej nawiedzonego domu w Kaczogrodzie, jednocześnie Śmigacz musi pogodzić się z duchami z przeszłości.

13 października, 01:00 - The Forbidden Fountain of the Foreverglades! (Zakazana fontanna Wiecznych Polan!)
Scrooge and Goldie O’Gilt are turned into teenagers as they race Rockerduck to the Fountain of Youth, while the boys’ sibling rivalry uncovers danger at a spring break hotel.
*Nestor Carbonell (“Bates Motel”) guest stars as a hotel owner. Allison Janney (“Mom”) and John Hodgman (“Coraline”) return as Goldie O’Gilt and Rockerduck, respectively.
Sknerus i Złotka O'Gilt zmieniają się w nastolatków w trakcie wyścigu z Kwakerfellerem do fontanny młodości, w międzyczasie braterska rywalizacja doprowadza do odkrycia zagrożenia w hotelu.
*Nestor Carbonell ("Bates Motel") gościnnie w roli właściciela hotelu. Allison Janney ("Mamuśka") i John Hodgman ("Koralina i tajemnicze drzwi") powracają odpowiednio jako Złotka O'Gilt i Kwakerfeller.

20 października, 01:00 - Let's Get Dangerous! (Oj, powieje grozą!) - odcinek podwójny
Darkwing gains an unlikely sidekick as he uncovers a dark conspiracy tied to the Missing Mysteries and one of Scrooge’s employees.
Agent Kuper zyskuje nieoczekiwanego pomocnika w trakcie odkrywania mrocznego spisku łączącego Zaginione Tajemnice i jednego z pracowników Sknerusa.

27 października, 00:00 - Escape From The Impossibin! (Ucieczka z skarbca!)
With F.O.W.L. at their heels, Scrooge tests out the Money Bin’s new security system on Louie and Della, while Beakley and Webby train the others for an enemy attack.
KRUK depcze po piętach, więc Sknerus testuje nowy system ochrony Skarbca na Zyziu i Delli, podczas gdy pani Dziobek i Tasia przygotowują pozostałych na atak wroga.

Co ciekawe, zgodnie z kolejnością produkcji odcinek The Trickening powinien być epizodem rozpoczynającym trzeci sezon. Zostanie on dopiero wyemitowany teraz, ponieważ początkowo planowano emisję serii pod koniec 2019 roku, a miały ją rozpoczynać dwa specjalne epizody - halloweenowe The Trickening i świąteczny nadal niewyemitowany odcinek, który pewnie pojawi się w okolicy świąt.

Warto pamiętać, że także na początku przyszłego tygodnia w USA zostanie wyemitowany nowy odcinek - They Put a Moonlander on the Earth!. Natomiast od 28 września trzeci sezon Kaczych Opowieści będzie emitowany także w Polsce na Disney XD, łącznie pojawi się pięć pierwszych odcinków, w których wystąpią m.in. Daisy, Goofy i Brygada RR. Dwa pierwsze sezony zagranicą są dostępne na Disney+, natomiast w Polsce regularnie emituje je Disney XD.  

Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela